Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Beach Pro Tour Kłajpeda: Kolejna porażka Polek

Beach Pro Tour Kłajpeda: Kolejna porażka Polek

W swoim drugim meczu podczas turnieju głównego Beach Pro Tour Futures w Kłajpedzie drugiej porażki doznał duet Agata Ceynowa/ Patrycja Jundziłł. Polki w trzech setach uległy reprezentantkom Niemiec.  Wynik ten oznacza pożegnanie się z turniejem.

Agata Ceynowa Patrycja Jundziłł znakomicie weszły w mecz z reprezentantkami Niemiec. W pierwszym secie zupełnie zdominowały boiskowe wydarzenia, były lepsze w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła. Ostatecznie para Marie Schieder/Paula Schürholz zdobyła zaledwie 10 punktów.

Obraz gry zmienił się w drugim secie, gdzie to Niemki zaczęły dominować. Polki nie potrafiły znaleźć na to antidotum i ostatecznie w meczu było 1:1. W pewnym momencie tie-breaka Niemki zaczęły budować przewagę i dowiozły ją do samego końca. Była to druga porażka Polek, wcześniej uległy w dwóch setach Estonkom.

Schieder/Schürholz (GER) –  Ceynowa/Jundziłł  (POL) 2:1
(10:21, 21:16, 15:10)