Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Beach Pro Tour Hamburg: Minimalna porażka Polaków z Włochami

Beach Pro Tour Hamburg: Minimalna porażka Polaków z Włochami

Michał Bryl i Bartosz Łosiak przegrali 0:2 z włoską parą Nicolai/Cottafava w pierwszym meczu grupowym Beach Pro Tour Elite w Hamburgu.

Pierwszy set spotkania był bardzo wyrównany, bez wyraźnej przewagi któregokolwiek z duetów. Z początku Polacy bardzo dobrze wykorzystywali błędy popełniane przez rywali, niestety wraz z rozwojem tej partii sami zaczęli oddawać punkty Włochom.

Niestety po polskiej stronie brakowało jakości w ataku, a dodatkowo Paolo Nicolai świetnie radził sobie w bloku, co okazało się kluczowe. Po zaciętej końcówce, ta część meczu padła łupem dwójki z Italii.

W drugim secie bardzo dobrze prezentował się Michał Bryl, który odciążył w ofensywie Bartosza Łosiaka. Niestety rywale od początku utrzymywali dwupunktową przewagę i nie pozwalali Polakom zmniejszyć tego dystansu. W końcówce Włosi zgromadzili kolejne „oczka” i ostatecznie to oni zamknęli mecz swoim zwycięstwem.

Nicolai/Cottafava ITA – Bryl/Łosiak POL 2:0
(24:22, 21:18)

źródło: pzps.pl