Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Beach Pro Tour Giardini: Polki nie awansowały do ćwierćfinału

Beach Pro Tour Giardini: Polki nie awansowały do ćwierćfinału

fot. facebook

Patrycja Jundziłł i Agata Ceynowa nie zdołały awansować do ćwierćfinału turnieju Beach Pro Tour Futures we włoskim Giardini. Polki przegrały w dwóch setach z Ren Matsumoto i Non Matsumoto z Japonii i zakończyły swój udział w tym turnieju na miejscach 9-12. Nasze siatkarki, które musiały przebijać się przez kwalifikacje, w turnieju głównym wygrały tylko jedno spotkanie i doznały dwóch porażek.

Agata Ceynowa i Patrycja Jundziłł w fazie grupowej doznały jednej porażki i wygrały jedno spotkanie, dzięki czemu awansowały do dalszej fazy turnieju Beach Pro Tour Futures we włoskim Giardini. W barażu, którego stawką był awans do ćwierćfinału Polki zmierzyły się z japońską parą Ren Matsumoto/Non Matsumoto.Już w pierwszym secie siatkarki z Azji pokazały, że to nie będzie łatwa przeprawa. W pewnym momencie gra biało-czerwonych zupełnie się załamała, co rywalki wykorzystały zdobywając punkty seriami. W efekcie Japonki wygrały tego seta bardzo wysoko do 10 i objęły prowadzenie w meczu.

W drugiej partii Polkom szło już lepiej, jednak cały czas musiały gonić wynik i rywalki. Nie udało im się jednak przełamać przeciwniczek i przegrały tego seta do 16, kończąc tym samym swój udział w turnieju na miejscach 9-12.

baraż:
Ren/Non (JPN) – Ceynowa/Jundziłł (POL) 2:0
(21:10, 21:16)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-07-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę