Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Beach Pro Tour Doha: Świetna passa Polaków

Beach Pro Tour Doha: Świetna passa Polaków

fot. FIVB

Kolejne zwycięstwo w odbywającym się w Katarze turnieju z cyklu Beach Pro Tour zanotowali Michał Bryl i Bartosz Łosiak. Biało-czerwoni pokonali parę z Holandii – Rubena Penninga i Leona Luiniego.

Jedynie na początku pierwszego seta Holendrzy uzyskali prowadzenie (2:1). Polska ekipa bardzo szybko wyrównała wynik, a następnie zbudowała sobie dwupunktową przewagę (4:2, 6:4). Z biegiem czasu biało-czerwoni powiększyli prowadzenie do czterech, pięciu punktów (16:11). Wprawdzie w końcówce rywale odrobili kilka „oczek”, jednak Bryl i Łosiak kontrolowali grę, wygrywając 21:17.Zdecydowanie równiej rozpoczął się drugi set. Obie ekipy nie zamierzały odpuszczać, więc oglądaliśmy walkę punkt za punkt (4:4, 8:8). Później biało-czerwoni zaczęli budować sobie minimalne prowadzenie (9:8, 12:9), co dawało im dobry punkt wyjścia na drugą część seta. Duet Luini/Penninga wciąż jednak walczył, zbliżył się nawet na jeden punkt. W najważniejszej części partii biało-czerwoni utrzymali koncentrację, wygrywając ostatecznie 21:17 i w całym meczu 2:0.

Łosiak/Bryl – Luini/Penninga 2:0
(21:17, 21:17)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-05-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę