Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Beach Pro Tour Doha: Bryl i Łosiak w finale

Beach Pro Tour Doha: Bryl i Łosiak w finale

fot. FIVB

Michał Bryl i Bartosz Łosiak zagrają w finale turnieju Beach Pro Tour Doha. Polacy pokonali po twardej grze Austriaków Martina Ermacora/Moritza Pristauza 2:0 (21:18, 23:21). W drugiej półfinałowej parze zmierzą się Włosi Paolo Nicolai/Samuele Cottafava oraz Holendrzy Stefan Boermans/Yorick de Groot.

W meczu o finał nie obyło się bez walki. Co prawda Polakom udało się wygrać bez straty seta, ale w drugiej partii konieczna okazała się gra na przewagi. To jednak biało-czerwoni pokazali się z lepszej strony jeśli chodzi o atak.Zdobyli w tym elemencie 26 punktów, czyli o cztery więcej niż ich przeciwnicy. Lepsi byli także w bloku, za pomocą którego zdobyli sześć cennych oczek (przy czterech rywali). Popełnili także o jeden błąd mniej.

Mecz o pierwsze miejsce został zaplanowany na godzinę 19:30.

Bryl/Łosiak (POL) – Ermacora/Pristauz 2:0
(21:18, 23:21)

źródło: inf. własna, pzps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-05-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę