Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Bartosz Łosiak: Pozostał niedosyt

Bartosz Łosiak: Pozostał niedosyt

fot. CEV

– Przegraliśmy dwa najważniejsze mecze o medale. Daliśmy ciała. Musimy to przetrawić – powiedział po plażowych mistrzostwach Europy Bartosz Łosiak, który w parze z Michałem Brylem zakończył je na czwartej pozycji.

Michał Bryl i Bartosz Łosiak znaleźli się w strefie medalowej plażowych mistrzostw Europy. Biało-czerwoni jednak z Monachium wrócili bez medalu. Najpierw w półfinale ulegli Czechom, a następnie przegrali z Norwegami batalię o brązowy krążek. – Przegraliśmy dwa najważniejsze mecze o medale. Daliśmy ciała. Musimy to przetrawić. Za rok przed nami kolejne mistrzostwa Europy. Mam nadzieję, że w nich pokażemy się z lepszej strony – skomentował Bartosz Łosiak.Polacy nie potrafili znaleźć przyczyny tego, że mecze o medale nie potoczyły się po ich myśli. – Niedziela nie była dla nas zbyt szczęśliwa. W tym momencie ciężko mi powiedzieć, dlaczego. Być może energia się ulotniła. Tak naprawdę nie robiliśmy nic innego. Mimo że od początku byliśmy skoncentrowani, to ten dzień był zupełnie inny niż wcześniejsze – stwierdził Michał Bryl.

To dopiero pierwszy sezon, w którym Bryl gra w parze razem z Łosiakiem. Mimo zajęcia w ME najgorszej lokaty dla sportowca Polacy próbowali szukać pozytywów. – To nasze pierwsze mistrzostwa Europy. Najważniejsze, że dotrwaliśmy do niedzieli. Nikt się nie spodziewał, że ta niedziela nam tak nie pójdzie. Trzeba wyciągnąć wnioski i walczyć w przyszłym roku – dodał Bryl.

Dla biało-czerwonych sezon się nie kończy. Przed nimi bowiem kolejne turnieje z cyklu Beach Pro Tour, ale dotychczasowe wyniki pozwalają im spoglądać z optymizmem w przyszłość. – To nie jest jeszcze czas na podsumowania, bo sezon jeszcze trwa, ale patrząc wstecz, wygraliśmy w Hamburgu, na mistrzostwach Europy graliśmy do końca. Jak trochę czasu minie, to powinniśmy być zadowoleni z ostatnich dwóch tygodni. Sezon jest przejściowy. Mieliśmy się docierać i uczyć się siebie wzajemnie. Jest pozytywnie, ale niedosyt zostaje, bo wyjeżdżamy z mistrzostw Europy z niczym – zakończył Łosiak.

źródło: inf. własna, sport.tvp.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-08-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę