Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Bartosz Łosiak: Nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszego początku

Bartosz Łosiak: Nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszego początku

fot. FIVB

Po wygraniu turnieju w Dosze Bartosz Łosiak i Michał Bryl mają przed sobą dwa turnieje z cyklu Beach Pro Tour, a następnie czekają ich mistrzostwa świata. – Nudy nie ma. Nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszego początku, na cztery turnieje dwa medale, jedno czwarte miejsce, a w Brazylii 9., gdy przegraliśmy z parą z Czech o 2-3 piłki. Myślę, że wszystkie turnieje możemy zaliczyć do udanych. Współpraca jak najbardziej się układa. Teraz trzy turnieje z rzędu najważniejsze w sezonie i po nich można coś więcej powiedzieć, na czym stoimy – powiedział Bartosz Łosiak.

 Dla Bartosza Łosiaka i Michała Bryla najbliższy miesiąc będzie niezwykle intensywny. Naszych plażowiczów czekają dwa turnieje Elite cyklu Beach Pro Tour oraz mistrzostwa świata. – Najbliższy turniej w Ostrawie – Elite, następnie Jurmala i kolejny Elite, trzeci turniej z rzędu to już mistrzostwa świata – najważniejszy turniej w tym roku i tak naprawdę serię kończymy w Szwajcarii. Mamy teraz intensywny czas, cztery turnieje z rzędu – powiedział Michał Bryl. – Myślę, że musimy popracować nad końcówkami. Dalej się poznajemy, zgrywamy, ale na razie więcej minusów nie dostrzegam – dodał.

Dopiero pod koniec zeszłego roku powstała para Bryl/Łosiak. Początek tego sezonu Polacy mogą uznać za udany. – Nudy nie ma. Nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszego początku, na cztery turnieje dwa medale, jedno czwarte miejsce, a w Brazylii 9., gdy przegraliśmy z parą z Czech o 2-3 piłki. Myślę, że wszystkie turnieje możemy zaliczyć do udanych. Współpraca jak najbardziej się układa. Teraz trzy turnieje z rzędu najważniejsze w sezonie i po nich można coś więcej powiedzieć, na czym stoimy – skomentował Bartosz Łosiak.

Na początku maja Bryl i Łosiak z bardzo dobrej strony zaprezentowali się w turnieju Beach Pro Tour Doha. Polacy w finale pokonali Włochów Paolo Nicolai/Samuele Cottafava. – Na pewno bardzo nas ucieszyło, bo zagraliśmy cały turniej dość równo, ale z momentami, w których mieliśmy trochę problemów, jednak wychodziliśmy z nich zwycięsko. To na pewno cieszy, bo te końcówki przechyliliśmy na swoją korzyść. Z tego możemy być zadowoleni i optymistycznie patrzeć w przyszłość – przyznał Łosiak.

źródło: opr. własne, pzps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-05-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę