Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Bartosz Kwolek: Jastrzębie zasługiwało na finał

Bartosz Kwolek: Jastrzębie zasługiwało na finał

fot. Klaudia Piwowarczyk

– Awans do pierwszej czwórki rozgrywek i tak jest dla nas sukcesem, w pewnym sensie także spełnieniem marzeń. Przed sezonem chyba nikt nie stawiał nas w roli drużyny, która będzie się bić o medale – powiedział przyjmujący VERVY Warszawa Orlen Paliwa Bartosz Kwolek. 

Siatkarze Vervy Warszawa Orlen Paliwa przegrali półfinałowy bój z Jastrzębskim Węglem – najpierw na terenie rywala musieli uznać wyższość jastrzębian po tie-breaku, w rewanżowym starciu było już 1:3. – Na pewno szkoda, ale patrząc obiektywnie Jastrzębie zasługiwało na awans do finału. My w obydwu spotkaniach nie zagraliśmy tego, co moglibyśmy, będąc w najlepszej dyspozycji. Z pewnością to nie była nasza najlepsza siatkówka. Rywal skrzętnie to wykorzystał. Myślę, że ta drużyna stawi przeciwnikowi większy opór w finale, niż gdybyśmy to my mieli w nim zagrać – skomentował Bartosz Kwolek. – Awans do pierwszej czwórki rozgrywek i tak jest dla nas sukcesem, w pewnym sensie także spełnieniem marzeń. Przed sezonem chyba nikt nie stawiał nas w roli drużyny, która będzie się bić o medale – dodał przyjmujący VERVY Warszawa Orlen Paliwa.Rywalem stołecznej ekipy w walce o brązowy medal będzie PGE Skra Bełchatów. Bełchatowianie mają ogromne problemy, bowiem z kontuzją zmaga się nie tylko Milan Katić. Do końca ligowego sezonu nie skorzystają już na pewno z usług Taylora Sandera. – Bez względu na to, z kim zagramy czekają nas bardzo trudne mecze. Bełchatów ma na pewno swoje problemy, widać po siatkarzach tego zespołu trudy sezonu i pewne zmęczenie. Oni w tym sezonie może nie grają jakiejś wybitnej siatkówki, ale wydaje się mi, że prezentują poziom zbliżony do Jastrzębia, a może nawet nieco wyższy. Nie zdziwię się jeśli w meczach o brąz zagramy trzy spotkania. Aby myśleć o trzecim miejscu na koniec sezonu musimy poprawić w naszej grze niemal wszystkie elementy siatkarskiego rzemiosła w stosunku do meczów w półfinale – zakończył siatkarz warszawskiej drużyny.

Cały wywiad z Bartoszem Kwolkiem dostępny w serwisie interia.pl

źródło: interia.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę