Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Bartosz Kwolek: Chcielibyśmy wygrywać szybciej i bardziej sprawnie

Bartosz Kwolek: Chcielibyśmy wygrywać szybciej i bardziej sprawnie

fot. plusliga.pl

Duże emocje towarzyszyły poniedziałkowemu meczowi Projektu Warszaw z Aluronem CMC Warta Zawiercie. Zespoły rozgrały cztery sety, w tym trzy bardzo zacięte, a ostatecznie zwycięsko z boiska zeszli siatkarze ze stolicy. Bartosz Kwolek, który zdobył w tym spotkaniu 14 punktów, był zadowolony z wyniku, ale przyznał, że wolałby, aby to zwycięstwo przyszło łatwiej. 

Chcielibyśmy wygrywać szybciej i bardziej sprawnie, nie czekać do końcówek. Ale już w zeszłym sezonie pokazaliśmy, że mamy predyspozycje do tego, żeby grać na noże i jakoś z tego wychodzić obronną ręką. Cieszymy się z  tych trzech punktów, stylu nie będzie nikt pamiętał za jakiś czas, a trzy punkty w tabeli zawsze są ważne – powiedział Bartosz Kwolek.19 punktów dla stołecznego zespołu zdobył Igor Grobelny. Przyjmujący zanotował 58% skuteczności w ataku. Zarówno on, jak i jego koledzy zaprezentowali nerwy ze stali, rozstrzygając w trudnych momentach wynik na swoją korzyść. To nie tylko dobry znak przed kolejnymi meczami PlusLigi, ale również Ligi Mistrzów. Igor Grobelny odniósł się do ubiegłotygodniowego spotkania w Rosji, gdzie warszawianie ulegli Dynamo Moskwa 2:3. – Ten mecz w Moskwie nam się nie udał. Ale jadąc tam wiedzieliśmy, że to będzie bardzo ciężki mecz i nie nastawialiśmy się, że jedziemy tam po trzy punkty. Ja na to patrzę bardzo pozytywnie, że udało nam się dwa sety wygrać, bo potem w rankingu końcowym ten punkt nam się może przydać. Mecz z Aluronem też należał do tych cięższych. Cieszę się, że pomimo zmęczenia potrafiliśmy utrzymać wysoki poziom.

źródło: opr. własne, Projekt Warszawa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-12-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę