Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Bartosz Kurek zostanie w Japonii?

Bartosz Kurek zostanie w Japonii?

fot. Katarzyna Antczak

Bartosz Kurek prawdopodobnie przez kolejny sezon będzie występował na parkietach ligi japońskiej. Jak donosi „Przegląd Sportowy” atakujący reprezentacji Polski ma być bliski przedłużenia swojego kontraktu z zespołem Wolf Dogs Nagoya.

Bartosz Kurek do ekipy Wolf Dogs Nagoya trafił przed sezonem 2020/2021 i wszystko wskazuje na to, że zostanie w Japonii na dłużej. Informacje o kontynuowaniu przygody Polaka z tym zespołem nie zostały jeszcze potwierdzone. Ani zawodnik, ani jego menedżer nie odnieśli się bowiem do tych spekulacji, ale jak zapewniają dziennikarze „Przeglądu Sportowego” ma to zostać oficjalnie ogłoszone w przeciągu dwóch tygodni. – Jestem bardzo zainteresowany przedłużeniem umowy. Wydaje się, że wszystko jest na dobrej drodze – mówił jeszcze nie dawno w rozmowie z dziennikiem MVP mistrzostw świata 2018. Nowy kontrakt 32-letniego reprezentanta Polski miałby zostać podpisany na kolejny rok, z opcją jego przedłużenia.Przypomnijmy, że miniony sezon był dla Bartosza Kurka i jego ekipy udany. Nie zdołała ona co prawda awansować do finału rozgrywek, bowiem w półfinale lepsza okazała się ekipa Michała Kubiaka Panasonic Panthers,  i ostatecznie zakończyła rozgrywki  V. League na 3. pozycji.

źródło: inf. własna, Przegląd Sportowy

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę