Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Bartosz Kurek: Wyjdziemy pokazać naszą najlepszą siatkówkę

Bartosz Kurek: Wyjdziemy pokazać naszą najlepszą siatkówkę

fot. Klaudia Piwowarczyk

Reprezentacja Polski poleciała do Sofii w teoretycznie najsilniejszym zestawieniu. Jakie wyniki tam osiągnie? Na początek podopieczni Nikoli Grbicia zmierzą się z Brazylią. – Wyjdziemy, by pokazać naszą najlepszą siatkówkę – stwierdził Bartosz Kurek. – Nastawienie jest bojowe! Ja i koledzy jesteśmy przygotowani, by walczyć od początku do końca turnieju i zobaczymy, co przyniosą kolejne mecze – powiedział

W pierwszym turnieju szanse dostali ci mniej doświadczeni zawodnicy. Efekt? Trzy wygrane i jedna porażka. Czy Kurek był zaskoczony takim przebiegiem spotkań? – Spodziewałem się tego. Chłopaki byli dobrze przygotowani, grali na ogromnym luzie i dali to, co mieli najlepsze. Mnie nie zaskoczyli – dodał.Poprzednie mecze pokazały, że walka o miejsce na mistrzostwach świata będzie niezwykle zacięta. – Byłoby coś nie tak, gdybym nie czuł oddechu za plecami. Na tym polega reprezentacja. Jesteśmy na bardzo podobnym poziomie, więc czasami detale czy decyzja trenera decyduje, kto wyjdzie na boisko. Coś byłoby nie tak, gdyby nie było rywalizacji między nami lub gdyby ktoś był pewny swojego miejsca – stwierdził.

Pierwszym rywalem Polaków będzie Brazylia. Ten mecz odbędzie się w środę o godzinie 16:00. – Wyjdziemy, by pokazać naszą najlepszą siatkówkę. Brazylia od kilkudziesięciu lat to dobry standard, do którego można mierzyć. Może zobaczyć, w jakim miejscu jesteśmy. Jestem spokojny. Jeśli zagramy tak, jak prezentujemy się na treningach, to będziemy mieli swoje szanse – zakończył.

źródło: polsatsport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-06-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę