Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Bartosz Kurek: Olek Śliwka wygrał nam ten mecz

Bartosz Kurek: Olek Śliwka wygrał nam ten mecz

fot. Klaudia Piwowarczyk

Siatkarze reprezentacji Polski pokonali 3:2 Amerykanów i awansowali do półfinału mistrzostw świata. Nic dziwnego, że po meczu biało-czerwoni musieli dać upust emocjom. Z najbliższymi cieszył się kapitan Bartosz Kurek. – Nie da się przejść po takim zwycięstwie bez emocji i tylko uścisnąć dłoń przeciwnikowi, chociaż oczywiście podziękowaliśmy im za walkę. Ale te emocje trzeba z siebie wyrzucić, na szczęście mam tutaj swoich najbliższych, mam z kim poświętować – powiedział na antenie Polsatu Sport.

Bartosz Kurek komplementował po spotkaniu ćwierćfinałowym Aleksandra Śliwkę. – Wiem jedno, co się działo w tym spotkaniu. Dział się Olek Śliwka. Dużo się nasłuchał, dużo się naczytał, a dzisiaj wygrał nam mecz, był najlepszym zawodnikiem na boisku. Skończył piłkę meczową w najbardziej newralgicznym momencie. Gratulacje dla niego. Nasz kapitan chwalił również Kamila Semeniuka. – Powrót z ławki, po może nie najlepszym początku dla Kamila, to jest najtrudniejsza rzecz w siatkówce do wykonania. Żeby wrócić, zresetować głowę. Kamil to ma, jest profesjonalistą. Wszedł, zaserwował dwa asy i dzięki temu jesteśmy w półfinale – ocenił Kurek. – Ale każdy z naszej ekipy dołożył swoją cegiełkę do zwycięstwa, każdy był potrzebny nawet na chwilę – na jedno wejście, na obronę.

Bartosz Kurek podkreślił, że obecna reprezentacja Polski to fantastyczny zespół, który zasługuje na złoto mistrzostw świata. – Od początku, od czterech miesięcy nie mogę się nachwalić tej ekipy. Nie mogę znaleźć słów, aby określić jak ci chłopacy zapieprzają, ile z siebie dają i zasługują na to, co najlepsze. Mam nadzieję, że to, co najlepsze czeka w Spodku – zakończył kapitan naszej reprezentacji.

źródło: opr. własne, polsatsport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-09-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę