Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Bartosz Gomułka: Będzie to dla mnie spory przeskok

Bartosz Gomułka: Będzie to dla mnie spory przeskok

fot. AZS AGH Kraków

– Nie ma się czego bać. Trzeba robić swoje i iść cały czas do przodu. Wierzę, że będzie dobrze – powiedział po Gali Polskiej Ligi Siatkówki, na której odebrał wyróżnienie dla najlepszego zawodnika TAURON 1. Ligi Bartosz Gomułka, atakujący AGH AZS Kraków, który sezon 2023/2024 spędzi w PlusLidze.

Za nami Gala Polskiej Ligi Siatkówki. Wśród wyróżnionych na niej osobistości znalazł się Bartosz Gomułka, który został uznany najlepszym zawodnikiem TAURON 1. Ligi. W wielu meczach był liderem ekipy z Małopolski, a na swoim koncie zgromadził 555 punktów w 33 spotkaniach minionych rozgrywek. – Jest to dla mnie udane zwieńczenie całkiem długiego sezonu. Chciałbym podziękować całej drużynie AGH – powiedział atakujący krakowskiej drużyny, Bartosz Gomułka.Jego dobra gra na zapleczu elity nie uszła uwadze klubów PlusLigi. W efekcie sezon 2023/2024 może być dla młodego atakującego przełomowy, bowiem otrzyma szansę pokazania się w PlusLidze. – W kolejnym sezonie będę grał w PlusLidze. Będzie to dla mnie spory przeskok. Będzie to zupełnie inne granie niż w I lidze. Będę musiał mocniej atakować i wyżej skakać. Będzie to mały kroczek w moim rozwoju. Może w następnym roku uda mi się zdobyć wyróżnienie związane z objawieniem PlusLigi (śmiech) – skomentował zawodnik.

Dotychczas siatkarskie doświadczenie niespełna 21-letni siatkarz zdobywał przede wszystkim w pierwszoligowych Legii Warszawa oraz AGH AZS Kraków. Przed nim kolejne wyzwania, do których jest pozytywnie nastawiony. – Nie ma się czego bać. Trzeba robić swoje i iść cały czas do przodu. Wierzę, że będzie dobrze – podkreślił młody atakujący, który jest przygotowany na różne scenariusze związane ze swoim debiutem w elicie. – Jeśli sezon mi nie wyjdzie, to będzie świadczyło to o tym, że najwidoczniej nie był to jeszcze okres, w którym powinienem pójść do PlusLigi. Jednak jeśli dobrze się pokażę, to może zauważą mnie w kadrze i będę mógł pokazać się na większą skalę – zakończył Bartosz Gomułka.

 

źródło: opr. własne, PLS TV

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-05-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę