Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Bartosz Filipiak: ZAKSA pokazała swoją grę z przekroju sezonu

Bartosz Filipiak: ZAKSA pokazała swoją grę z przekroju sezonu

fot. Klaudia Piwowarczyk

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle pokonała po raz drugi PGE Skrę Bełchatów i awansowała do finału PlusLigi. Według atakującego Skry Bartosza Filipiaka przeciwnicy zasłużenie wywalczyli przepustki do finału, a jego zespół nie potrafił wykorzystać swoich szans.

Na pewno pierwszy set był momentem, w którym mogliśmy myśleć o wygranej. Mieliśmy kilka świetnych obron, których nie potrafiliśmy skończyć atakiem. Połowa drugiego seta też nam gdzieś uciekła, wpadło kilka łatwych piłek w obronie i wszystko się rozmyło – powiedział Filipiak.W meczu z ZAKSĄ kontuzji doznał Taylor Sander. Według Filipiaka to również wpłynęło na postawę Skry. – Utrata tak ważnego zawodnika jak Taylor Sander na pewno wpłynęła na drużynę. Byliśmy zupełnie innym zespołem, niż w Bełchatowie. Tam świetnie wykorzystaliśmy nieobecność Pawła Zatorskiego. ZAKSIE trudno było się odnaleźć, a my wykorzystaliśmy atut własnego terenu. W tym meczu ZAKSA już pokazała swoją grę z całego sezonu i zasłużenie awansowała.

źródło: polsatsport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę