Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Bartosz Filipiak: Mieliśmy szansę, walczyliśmy do końca

Bartosz Filipiak: Mieliśmy szansę, walczyliśmy do końca

fot. Klaudia Piwowarczyk

– Mieliśmy szansę, walczyliśmy do końca, daliśmy sobie w tym meczu „drugie życie”, ale w czwartym secie znakomita postawa w polu serwisowym drużyny z Lublina i zostaliśmy bez punktów – powiedział po przegranym meczu z LUK Lublin Bartosz Filipiak. – Rezultat tego meczu nie ułatwia nam wejścia do strefy play-off – dodał atakujący Ślepska Malow Suwałki.

Ślepsk Suwałki przegrał 1:3 ważny dla układu tabeli mecz w Lublinie. – Rezultat tego meczu nie ułatwia nam wejścia do strefy play-off. Początek meczu był dla nas trudny, głównie przez te piłki przyjmowane na szósty lub siódmy metr, nie szukaliśmy mądrych i skutecznych rozwiązań. Zanim złapaliśmy te rozwiązania, to tak naprawdę był już trzeci set – mówił po spotkaniu Bartosz Filipiak.Po przegraniu dwóch pierwszych setów podopieczni trenera Dominika Kwapisiewicza odżyli w trzecim i wydawało się, że są w stanie doprowadzić do tie-breaka. – Mieliśmy szansę, walczyliśmy do końca, daliśmy sobie w tym meczu „drugie życie”, ale w czwartym secie znakomita postawa w polu serwisowym drużyny z Lublina i zostaliśmy bez punktów – przyznał atakujący Ślepska.

Bartosz Filipiak zdobył w tym spotkaniu dla swojej drużyny 28 punktów, notując 56% skuteczności w ataku. – Jeśli chodzi o mnie, mogę dać zdecydowanie więcej zespołowi z pola zagrywki i będę starał się to robić – dodał Filipiak, który w Lublinie popisał się jednym asem serwisowym.

źródło: opr. własne, Ślepsk TV

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-03-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę