Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Bartosz Bednorz zostaje w ZAKSIE

Bartosz Bednorz zostaje w ZAKSIE

fot. CEV

Kolejnym zawodnikiem, który zdecydował się zostać na dłużej w Kędzierzynie-Koźlu jest Bartosz Bednorz. – To klub który od lat walczy o najwyższe cele, przez co ma postawioną bardzo wysoko poprzeczkę i to dzięki temu wiem, że mogę tutaj zrobić kolejny krok w swojej karierze – przyznał przyjmujący Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle.

Bartosz Bednorz do Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle dołączył w trakcie obecnego sezonu, tym samym po niemal pięcioletniej przerwie wrócił na boiska PlusLigi. Wcześniej po odejściu z PGE Skry Bełchatów zbierał siatkarskie szlify we włoskiej Serie A (Azimut Leo Shoes Modena), lidze rosyjskiej (Zenit Kazań), sezon 2022/2023 rozpoczynał natomiast grając w Chinach (Shanghai Bright).28-letni przyjmujący bardzo szybko odnalazł się w Kędzierzynie-Koźlu. – Bardzo dobrze się tu czuję i odnajduję. Szybko zaaklimatyzowałem się w tym klubie. Panuje tu świetna atmosfera otoczona wspaniałymi zawodnikami i ludźmi pracującymi w klubie – przyznał zawodnik. Dla ambitnego siatkarza nie bez znaczenia w podejmowaniu decyzji o pozostaniu w ZAKSIE na dłużej były możliwości, jakie daje gra w barwach Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, a mianowicie rywalizacji w elitarnych rozgrywkach Ligi Mistrzów czy perspektywa walki o kolejne trofea. – To jeden z ważniejszym argumentów dla mnie.  ZAKSA to klub, który od lat walczy o najwyższe cele, przez co ma postawioną bardzo wysoko poprzeczkę i to dzięki temu wiem, że mogę tutaj zrobić kolejny krok w swojej karierze i poprawić swoje umiejętności. Do tego świetna atmosfera panująca w szatni jak i całym klubie – podkreślił Bartosz Bednorz.

Bartosz Bednorz to kolejny, po Davidzie Smisie i Eriku Shoji, zawodnik, który zdecydował się przedłużyć kontrakt z ZAKSĄ. Przypomnijmy, że  kolejnym sezonie w barwach kędzierzyńskiej drużyny zobaczymy również kapitana Aleksandra Śliwkę, atakującego Łukasza Kaczmarka czy rozgrywającego Marcina Janusza.

źródło: zaksa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-03-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę