Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Bartosz Bednorz: Wystarczy mi już zamknięcia i izolacji

Bartosz Bednorz: Wystarczy mi już zamknięcia i izolacji

fot. zenit-kazan.com

– Przez siedem miesięcy siedziałem sam w Kazaniu, dlatego wystarczy mi już zamknięcia i izolacji.  Ogromnie się cieszę, że po siedmiu miesiącach rozłąki  spotkanie z rodziną, bliskimi i przyjaciółmi stało się to możliwe. Podobnie jak od mojej dziewczyny, która niestety została w Kazaniu, tak i od rodziny otrzymywałem duże wsparcie – powiedział Bartosz Bednorz.

Polski przyjmujący okazał się jednym z głównych oprawców PGE Skry Bełchatów (22 punkty), która po walce uległa Zenitowi Kazań 1:3. Mimo to siatkarz jest pod wrażeniem postawy swojego byłego klubu. – Gratuluję Skrze siatkarzy grających na najwyższym poziomie. Przez cały czas motywowałem swoich kolegów z drużyny, przekonując, że po drugiej stronie siatki stoją naprawdę dobrzy zawodnicy. Po dwóch latach spędzonych w Skrze wiem, że mecz Ligi Mistrzów w Bełchatowie, zwłaszcza na etapie ćwierćfinału, to nie są te same emocje, które towarzyszą zawodnikom na parkietach PlusLigi. Już nie mogę się doczekać rewanżowego starcia w Kazaniu – nie ukrywa Bednorz.Jego dobry występ w Bełchatowie nie umknął również uwadze selekcjonera kadry Polski siatkarzy Vitala Heynena. Na drugi dzień Belg zadzwonił do reprezentanta kraju zaraz z samego rana i nie ukrywał zadowolenia z postawy swojego podopiecznego. – Jesteśmy w stałym kontakcie – mówi Bednorz, który krytycznie odnosi się do pomysłu zorganizowania Ligi Narodów w bańce, polegającej na zgrupowaniu 16 reprezentacji w jednym miejscu i rozegraniu 120 meczów w 40 dni. – Nie jestem optymistycznie nastawiony do tych pomysłów i nie wywołały one uśmiechu na mojej twarzy. Nawet organizacja bańki w Polsce nie zmieniłaby mojego zdania Jesteśmy ludźmi, którzy też mają swoje emocje i potrzeby. Dlatego bliskość ukochanych osób również i nam jest potrzebna, abyśmy nie oszaleli –  akcentuje Bednorz.

Cały artykuł Katarzyny Paw w : Przeglądzie Sportowym

źródło: onet.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, europejskie puchary, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-02-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę