Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Bartosz Bednorz: Trentino to niewygodny rywal

Bartosz Bednorz: Trentino to niewygodny rywal

fot. Piotr Sumara - pzps.pl

ZAKSA  Kędzierzyn-Koźle w środę zmierzy się z włoskim Trentino. Podopieczni Tuomasa Sammelvuo nie mają już szans na pierwsze miejsce w grupie, ale na pewno zagrają baraż o ćwierćfinał. – Obserwowałem ich mecze i wiem, jaki to jest mocny zespół. Mają bardzo dobrych, technicznych zawodników i mecz na pewno zapowiada się na bardzo emocjonujący – mówi przyjmujący ZAKSY, Bartosz Bednorz.

– Moim zdaniem jest to bardzo niewygodny rywal. Chłopaki znają ich lepiej ode mnie, Ja odkąd wyjechałem z ligi włoskiej, to nie zdarzyło mi się zagrać z Trento. Chłopaki grali już z nimi  kilka razy i wygrywali i na pewno mogą powiedzieć o nich więcej. Obserwowałem ich mecze i wiem, jaki to jest mocny zespół. Mają bardzo dobrych, technicznych zawodników i mecz na pewno zapowiada się na bardzo emocjonujący – stwierdził nowy przyjmujący mistrza Polski.ZAKSA nie ma szans na pierwsze miejsce w grupie, ale na pewno zagra w barażu. – Nikt nie myśli o odpuszczaniu, dla nas, a przede wszystkim dla mnie jest to ważne spotkanie, walczymy o zwycięstwo i skupiamy się przede wszystkim na naszej grze. Wiem, że potrzebujemy czasu, żeby na spokojnie się zgrać. Ciężko pracujemy na każdym treningu, abym ja mógł się wkomponować w zespół. Chłopaki prezentują świetny poziom – podkreślił Bednorz.

Reprezentant Polski cieszy się także z atmosfery panującej na trybunach i liczy na podobną w środę. – Dawno nie miałem okazji przeżywać takich emocji, ostatni raz było to w lidze włoskiej. Potem w lidze rosyjskiej obostrzenia były już na całym świecie i kibiców praktycznie nie było na trybunach.  Potem była kadra, gdzie te emocje dało się odczuć, ale w klubie to jest coś zupełnie innego. Kiedy tutaj przyjechałem  tutaj po lidze chińskiej, gdzie fanów nie było na trybunach, to dało się to odczuć nawet stojąc w kwadracie. To jest coś pięknego. Ja zawsze powtarzam, że Polska ma najlepszych kibiców. Są dla nas ważnym zawodnikiem i  mam nadzieję, że pomogą nam także w środę.

Każda szansa rywalizacji z taki silnym zespołem jest bardzo ważna, zwłaszcza kiedy mamy w zespole nowego zawodnika, jak Bartosz Bednorz. Ostatnio mieliśmy trudny mecz i my zawsze chcemy się poprawiać. Ten mecz to dla nas kolejny krok w tym celu, pracowaliśmy ostatnio bardzo ciężko – dodał z kolei Erik Shoji, libero ZAKSY.

źródło: inf. własna, ZAKSA TV

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-01-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę