Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Igrzyska Olimpijskie > Bartosz Bednorz komentuje brak powołania. Wyraża wdzięczność za wsparcie

Bartosz Bednorz komentuje brak powołania. Wyraża wdzięczność za wsparcie

fot. PressFocus

W dalszym ciągu nie opada kurz po ogłoszeniu przez trenera Nikolę Grbicia powołań do igrzysk olimpijskich w Paryżu. W świetle opinii publicznej jednym z najbardziej, o ile nie najbardziej poszkodowanych zawodników jest Bartosz Bednorz. Przyjmujący reprezentacji Polski oraz Asseco Resovii Rzeszów odniósł się do braku powołania do najważniejszego turnieju tego sezonu reprezentacyjnego. 

NAJBARDZIEJ POSZKODOWANY W ŚWIETLE OPINII

W niedzielne popołudnie (7 lipca) ogłoszony został skład reprezentacji Polski na igrzyska olimpijskie w Paryżu. Kurz w dalszym ciągu nie opadł. Głos w tej sprawie zabierają eksperci, dziennikarze oraz kibice, a sama olimpijska trzynastka nieprzerwanie wzbudza olbrzymie emocje. Wśród wielu opinii króluje pogląd, że najbardziej pominiętym zawodnikiem w procesie selekcji został Bartosz Bednorz, który notował bardzo dobre występy w tegorocznym sezonie reprezentacyjnym. Do swoich decyzji zdążył się już odnieść i wytłumaczyć je sam serbski szkoleniowiec.

BARTOSZ BEDNORZ KOMENTUJE BRAK POWOŁANIA NA IGRZYSKA OLIMPIJSKIE

Jak już wspomnieliśmy – to jeden z najnowszych nabytków rzeszowskich Pasów jest tym, którego wielu osobom brakuje w ostatecznym składzie na igrzyska olimpijskie. Wiąże się to z wiadomościami wsparcia, o których wspomina sam zainteresowany Bartosz Bednorz. Docenia oraz wyraża wdzięczność za otrzymane wsparcie. Na tym jednak nie kończy swojego komentarza do braku powołania. Skierował on także prośbę, by trzymać kciuki za polską reprezentację w trakcie najważniejszego momentu tego sezonu reprezentacyjnego.

Dziękuję za wszystko. Dziękuję za setki waszych wiadomości. Mam tylko jedną prośbę… Trzymajcie kciuki za chłopaków, bo zasługują na wszystko, co najlepsze – napisał za pośrednictwem swojego profilu na platformie Instagram Bartosz Bednorz, przyjmujący reprezentacji Polski oraz Asseco Resovii Rzeszów.

Przypomnijmy, że reprezentacja Polski została przydzielona do grupy B. Biało-czerwonym w stolicy Francji przyjdzie się zmierzyć kolejno z: Egipcjanami, Brazylijczykami oraz Włochami. Brązowi medaliści Ligi Narodów turniej we Francji zainaugurują dokładnie 27 lipca.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Bartek Bednorz (@bednii)

Zobacz również:
Skład na igrzyska olimpijskie: Ja podjęłabym inną decyzję, ale… [komentarz]

źródło: Instagram

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2024 Strefa Siatkówki All rights reserved