Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Bartłomiej Skorek i Bartosz Krzysiek trenują z Projektem Warszawa

Bartłomiej Skorek i Bartosz Krzysiek trenują z Projektem Warszawa

fot. www.deltavolleyportoviro.it

Pod nieobecność atakującego Linusa Webera i przyjmującego  Kevina Tillie, którzy wraz ze swoimi reprezentacjami przygotowują się do siatkarskich mistrzostw świata z Projektem Warszawa trenuje dwóch dodatkowych zawodników, przyjmujący i atakujący.  W treningach z klubem nie uczestniczy także Jan Firlej, który przebywa na zgrupowaniu w Spale. 

Projekt Warszawa po rozczarowującym sezonie 2021/2022 z pewnością w nowej kampanii liczy na więcej, w czym pomóc mają transfery Webera czy Tillie, a także Jana Firleja.  Siatkarze są już po badaniach i rozpoczęli przygotowania do sezonu. Wobec absencji kadrowiczów zespół wspierają dwaj inni siatkarze.źródło: inf. własna, Projekt Warszawa- Facebook

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-08-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę