Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Bartłomiej Piekarczyk: Będziemy walczyli do samego końca

Bartłomiej Piekarczyk: Będziemy walczyli do samego końca

fot. Michał Szymański

– W chwili obecnej jesteśmy zadowoleni z miejsca, które zajmujemy. Przed nami jeszcze sporo pracy. Musimy być skoncentrowani do samego końca. Nie poddamy się i będziemy walczyli do samego końca. Co z tego będzie to się okaże – powiedział Bartłomiej Piekarczyk trener BKS BOSTIK Bielsko-Biała.

Jesteśmy już kilka dni po meczu z ŁKS Commercecon. Jak pomyślisz o tym spotkaniu to bardziej przeważa smutek, złość czy dumą z zespołu, bo nikt nie był tak blisko w tym sezonie żeby łodzianki pokonać?Bartłomiej Piekarczyk: – Na pewno cieszy fakt, że nasz zespół postawił się tak mocnemu przeciwnikowi. Dziewczyny bardzo mocno pracują na treningach i to przynosi widoczne rezultaty. Porównując naszą grę przeciwko ŁKS z pierwszej rundy to zupełnie dwa inne spotkania. Dla mnie najważniejsza jest nasza wiara w to, że możemy rywalizować, urywać punkty i wygrywać z każdym przeciwnikiem w tej lidze. Oczywiście bardzo szkoda, że nie dowieźliśmy przewagi w piątym secie do końca, ale na pewno wyciągniemy z tego lekcję na przyszłość, która zaprocentuje w fazie play-off..

BKS będzie pauzował. To dla was bardziej kłopot, bo wypadacie z rytmu meczowego, czy pomoc ze względu na narastające zmęczenie sezonem?

– Absolutnie to nie jest kłopot a duży komfort, bo możemy trochę zwolnić, zregenerować się i popracować nad techniką indywidualną. Na pewno spędzimy ten czas właściwie i nie boje się o to, że wypadniemy z rytmu meczowego.

Jesteście blisko zajęcia 4. miejsca po fazie zasadniczej. Waszym rywalem będzie zespół z Kalisza lub Budowlani Łódź. Z kim lepiej zmierzyć się w ćwierćfinale?

– Przede wszystkim jesteśmy skoncentrowani na swojej grze. Jeżeli po swojej stronie siatki wszystko będzie funkcjonowało tak, jak należy to nieważne kto stoi naprzeciwko. Oba zespoły prezentują wysoki poziom i mają w swoich szeregach ciekawe zawodniczki, my jednak tak, jak powiedziałem wcześniej, musimy skupić się na swojej grze i wykonywaniu zadań.

BKS BOSTIK Bielsko-Biała jest rewelacją rozgrywek. Wiecie już na pewno, że poprawicie miejsce z poprzedniego sezonu, co było jednym z celów na ten sezon. Skoro już to macie, to jaki cel teraz wam przyświeca?

– Na pewno na ten moment możemy być zadowoleni z miejsca, w którym jesteśmy, ale wiemy że jeszcze sporo przed nami i musimy być skoncentrowani do samego końca. Na pewno będziemy walczyć w każdym meczu i czas pokaże dokąd nas to zaprowadzi

źródło: bkssa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-03-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę