Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Bartłomiej Lipiński żegna się z Indykpolem AZS

Bartłomiej Lipiński żegna się z Indykpolem AZS

fot. Klaudia Piwowarczyk

Rozegrał 33 spotkania, w których zdobył 334 punkty. Nagrodzony statuetką MVP za najlepszego zawodnika meczu. Po roku spędzonym w stolicy Warmii i Mazur, Bartłomiej Lipiński odchodzi z Indykpolu AZS Olsztyn.

Bartłomiej Lipiński do stolicy Warmii i Mazur przybył znad morza. Dobra postawa siatkarza w sezonie 2021/2022 w barwach Trefla Gdańsk, zaowocowała powołaniem do reprezentacji Polski. Lipiński już jako zawodnik Indykpolu AZS Olsztyn rozegrał kilka spotkań w Siatkarskiej Lidze Narodów, w której pokazał się z dobrej strony.W obecnym sezonie przyjmującego mogliśmy zobaczyć w 33 spotkaniach, w których zdobył 334 punkty – 280 w ataku (43% skuteczności), 28 w polu serwisowym oraz 26 w bloku. Po wyjazdowym zwycięstwie nad GKS-em Katowice (3:1), Lipiński odebrał statuetkę MVP dla najlepszego zawodnika spotkania.

Po zakończeniu sezonu 2022/2023 Bartłomiej Lipiński żegna się z Olsztynem. – W imieniu Władz Klubu chciałbym podziękować Bartkowi za grę w naszym zespole w minionym sezonie. Życzę powodzenia w kolejnych etapach siatkarskiej kariery – mówi Tomasz Jankowski, Prezes Zarządu Piłki Siatkowej AZS UWM SA.

Zobacz również:
Karuzela transferowa PlusLigi 2023/2024

źródło: indykpolazs.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-05-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę