Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Bartłomiej Lemański zagra w Stali Nysa

Bartłomiej Lemański zagra w Stali Nysa

fot. Klaudia Piwowarczyk

Bartłomiej Lemański, który poprzednie cztery sezony spędził w Rzeszowie, w sezonie 2020/2021 reprezentować będzie żółto–niebieskie barwy w roli środkowego. W Nysie wszyscy wciąż czekają na ogłoszenie decyzji przez PLS SA o tym, że zespół w przyszłym sezonie zagra w PlusLidze.

Bartłomiej Lemański urodził się 19 marca 1996  roku w Warszawie, gdzie w miejscowym KS Metrze Warszawa zaczynał swoją przygodę z siatkówką. Później trafił do AZS Politechniki Warszawskiej, w której spędził dwa sezony. Na kolejne cztery zagościł w stolicy Podkarpacia – Rzeszowie. To właśnie stamtąd siatkarz przenosi się do Nysy.Zawodnik ma na swoim koncie również dorobek reprezentacyjny. W biało–czerwonych barwach zadebiutował w 2017 roku w towarzyskim meczu z Iranem. Razem z reprezentacją, w 2019 roku, zdobył srebrny medal Pucharu Świata. Bartłomiej Lemański jest również m.in. brązowym medalistą mistrzostw świata kadetów z 2013 roku oraz srebrnym medalistą Letniej Uniwersjady sprzed roku.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi mężczyzn

źródło: stalnysa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-06-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę