Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Bartłomiej Grzechnik przedłużył kontrakt z Czarnymi Radom

Bartłomiej Grzechnik przedłużył kontrakt z Czarnymi Radom

fot. Klaudia Piwowarczyk

Środkowy zespołu Cerrad Czarnych Radom przedłużył kontrakt z ekipą wojskowych. Kolejny sezon zawodnik będzie grał i trenował pod okiem szkoleniowca Roberta Prygla.

Po wywalczeniu awansu z drużyną RCS Czarnych Radom do PlusLigi w sezonie 2012/2013, Bartłomiej Grzechnik przez kolejne trzy lata bronił barw WKS-u w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce. W sezonie 2015/2016 środkowy przeniósł się do BBTS-u Bielsko-Biała. Kolejne dwa lata swojej kariery (sezony 2017/2018 i  2018/2019) spędził w drużynie MKS-u Będzin.Rozgrywki 2019/2020 były dla Bartłomieja Grzechnika siódmym sezonem w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce. W ostatnim sezonie środkowy bloku wystąpił łącznie w 14 meczach, na które złożyły się 33 rozegrane sety. Bartłomiej Grzechnik w PlusLidze łącznie rozegrał 140 meczów i zdobył 700 punktów. W barwach swojego macierzystego klubu w PlusLidze, wystąpił w 68 meczach.  W rozgrywkach kadetów zdobył srebrny medal, w juniorskich Grzechnik dwukrotnie zdobył złoty medal, oraz srebrny.  W Młodej Lidze cieszył się ze złotego medalu oraz ze  srebrnego krążka.

Bartłomiej Grzechnik jest drugim zakontraktowanym siatkarzem na sezon 2020/2021 w radomskim zespole. Umowę z Cerrad Enea Czarnymi Radom przedłużył również inny z wychowanków radomskiego klubu, Michał Ostrowski.

Zobacz również:
Karuzela transferowa PlusLidze

źródło: wksczarni.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę