Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > Bartłomiej Dąbrowski: Dla nas ważne było zagrać z mocnymi ekipami

Bartłomiej Dąbrowski: Dla nas ważne było zagrać z mocnymi ekipami

fot. Michał Szymański

Developres Bella Dolina Rzeszów zakończył na ostatnim miejscu rywalizację w turnieju Amica Cup w Szamotułach. – Dla nas ważne było zagrać z mocnymi ekipami – mówi Bartłomiej Dąbrowski, II trener Developresu. Siatkarki z Podkarpacia miały pierwszą okazję zagrać ze sobą w niemal pełnym składzie. Początek nie był najlepszy, bo rzeszowianki uległy kolejno Chemikowi Police 2:3, Dresdner SC 1:3 i SC Potsdam 1:3.

– Wynik z pewnością nas nie cieszy, nie możemy być zadowoleni z niego, ale z punktu widzenia szkoleniowego to był bardzo pożyteczny turniej. Potrzebne nam były takie mecze z trudnymi przeciwnikami, w trudnych warunkach, gdy po drugiej stronie siatki są klasowe siatkarki, a w Chemiku czy zespołach z Niemiec takie są – tłumaczy Dąbrowski. – A tak poza tym, to bardzo fajny turniej, bardzo dobrze zorganizowany. Nie ma za wielu w Polsce tak mocnych turniejów, gdzie przyjeżdżają czołowe zespoły z Niemiec i Polski.Na dwa tygodnie przed rozpoczęciem sezonu Developres męczy się ze swoją grą, jest wiele niedociągnięć, głównie w przyjęciu i ataku. Zespołowi brakuje dynamiki. – Niektóre siatkarki mierzyły się z nową pozycją, nowym ustawieniem. Sprawdziliśmy wszystko, co mogliśmy, wszystkie dziewczyny miały okazję dużo pograć, a to ważne w kontekście naszej pracy – tłumaczy Bartłomiej Dąbrowski. – Dziewczyny bardzo dobrze się rozwijają, robią ogromne postępy i tylko się cieszyć i mieć nadzieję, że nadal to będzie szło w tym kierunku.

Wicemistrzynie Polski do Rzeszowa wróciły w niedzielę w nocy i mają wolne do wtorkowego popołudnia. Potem czeka ich kolejny cykl zakończony dwoma sparingami w Radomiu z Radomką w czwartek i piątek. 24 września rusza TAURON Liga. Sezon zainauguruje mecz beniaminka z mistrzem Polski, czyli Uni Opole podejmie Chemika Police. Developres w pierwszej kolejce wybiera się na wyjazd do Bielska-Białej.

źródło: inf. własna, nowiny24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, rozgrywki towarzyskie, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-09-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę