Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Barkom Każany Lwów będzie grał w Wieluniu

Barkom Każany Lwów będzie grał w Wieluniu

fot. Klaudia Piwowarczyk

Podczas rozgrywanego w minioną sobotę w Turynie finału Ligi Mistrzów podpisano list intencyjny pomiędzy miastem Wieluń, klubem Barkom Każany Lwów i Polską Ligą Siatkówki. Zespół z Ukrainy będzie rozgrywał w hali przy ul. Częstochowskiej mecze ligowe od sezonu 2023/2024. Siatkarska elita wraca do tego miasta po długiej przerwie.

W roku 2009 Pamapol Siatkarz Wieluń awansował do elity. W pierwszym sezonie uplasował się na miejscu ósmym, natomiast w kolejnym przegrał rywalizację o dziewiąta pozycję z Fartem Kielce i spadł z elity (2011). Drużyna ze Lwowa debiutowała w minionym sezonie w PlusLidze i zakończyła rywalizację na miejscu 12. Przypomnijmy, że w minionym sezonie drużyna z Lwowa domowe mecze rozgrywała w Krakowie.W Wieluniu  aktualnie jest z kolei drugoligowy zespół, który walczył w turnieju półfinałowym o I ligę, nie zdołał jednak awansować do finałów.

 

źródło: inf. własna, wielun.naszemiasto.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2023-05-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę