Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Lider olsztynian potwierdza, czeka go długa przerwa w grze

Lider olsztynian potwierdza, czeka go długa przerwa w grze

fot. PressFocus

Nicolas Szerszeń 9 lutego przeszedł zabieg związany z kontuzją kolana. Przyjmujący AZS-u Olsztyn na łamach swoich mediów społecznościowych dał do zrozumienia, że nie zobaczymy go już w tym sezonie na boisku.

Kontuzja kapitana

Problemy zdrowotne Nicolasa Szerszenia wiązane z kolanem rozpoczęły się tuż przed meczem 20. kolejki PlusLigi. Indykpol AZS Olsztyn zmierzył się z PGE GiEK Skrą Bełchatów. Olsztynianie pokonali 3:0 Skrę, mimo że na boisku zabrakło ich kapitana. Przyjmujący najpierw nie pojawił się w wyjściowej „szóstce”, a następnie w ogóle nie dołączył do gry. W pomeczowym wywiadzie trener AZS-u – Javier Weber wspomniał, że zawodnik zmaga się z kontuzją. Argentyński szkoleniowiec wyraził również obawy, że Nicolas Szerszeń nie dokończy obecnego sezonu.

Koniec sezonu dla przyjmującego

Niestety obawy trenera Webera zostały potwierdzone i w tegorocznych rozgrywkach PlusLigi na boisku nie zobaczymy Nicolasa Szerszenia. Olsztyński kapitan w piątek 9 lutego przeszedł zabieg kolana, po którym czeka go długi powrót do zdrowia. Jak oświadczył siatkarz za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych – przed nim 121 dni, czyli około czterech miesięcy rekonwalescencji.

Pech nie opuszcza

Kontuzje nie opuszczają Nicolasa Szerszenia od początku sezonu 2023/2024. Już w pierwszych kolejkach tegorocznych rozgrywek przyjmujący nabawił się problemów z mięśniami brzucha, przez które musiał opuścić kilka meczów. Aktualna sytuacja lidera AZS-u jest poważniejsza. Oznacza to, że Indykpol AZS Olsztyn będzie musiał poradzić sobie bez przyjmującego w dalszej części rozgrywek.

 

źródło: opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2024-02-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2024 Strefa Siatkówki All rights reserved