Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Avia walczy z koronawirusem

Avia walczy z koronawirusem

fot. Polski Cukier Avia Świdnik

Piątego listopada klub ze Świdnika poinformował o złym samopoczuciu części zawodników i sztabu szkoleniowego, wskazującym na możliwe zarażenie koronawirusem. Drużyna udała się na izolację oraz przeprowadzone zostały badania w kierunku wykrycia koronawirusa. Klub otrzymał wyniki, które nie są pomyślne. W tej sprawie zarząd Avii Świdnik wydał oświadczenie.

Nawiązując do komunikatu z 6 listopada b.r. Zarząd MKS Avia Świdnik Sp. z o.o. informuje, iż testy przeprowadzone w kierunku wykrycia wirusa SARS-CO-V-2 na siedmiu zawodnikach dały sześć wyników pozytywnych i jeden nierozstrzygnięty. Dodatkowo dwóch kolejnych członków drużyny Polski Cukier Avia Świdnik zgłosiło objawy typowe dla koronawirusa i te osoby również zostały przez klub skierowane na testy.

Polski Cukier Avia Świdnik do tej pory ma rozegrane siedem spotkań. W rozgrywkach na zapleczu PlusLigi ich beniaminek radzi sobie całkiem dobrze, bowiem w tym czasie Avia odniosła już cztery wygrane. Wraz z trzema porażkami i zgromadzonymi 13 punktami pozwala to jej plasować się na piątym miejscu. Ostatnio świdniczanie mieli zagrać z siatkarzami z Krakowa. Najprawdopodobniej mecz z Norwidem Częstochowa również nie dojdzie do skutku.źródło: avia-swidnik.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-11-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved