Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

Avia Świdnik rozpoczęła przygotowania

fot. avia-swidnik.pl

Polski Cukier Avia Świdnik rozpoczął przygotowania do nowego sezonu 2021/22 TAURON 1. Ligi. Drużyna trenuje w komplecie. Dla drużyny ze Świdnika będzie to drugi sezon w rozgrywkach na zapleczu PlusLigi. Debiutancki sezon świdniczanie zakończyli na 6. miejscu, jak na beniaminka to bardzo dobry rezultat.

W poniedziałek zespół pod wodzą Witolda Chwastyniaka rozpoczął przygotowania do sezonu 2021/22 TAURON 1. Ligi. Jego asystentem będzie Jakub Guz, który będzie również występował na pozycji libero. W związku remontem hali przy SP nr 7, drużyna trenuje w I LO w Świdniku.W porównaniu do poprzedniego sezonu w drużyna ze Świdnika zmieniła się pod względem personalnym. Po sezonie 2020/21 z klubu odeszło sześciu zawodników: Karol Rawiak (przyjmujący), Wiktor Nowak (rozgrywający), Łukasz Swodczyk (środkowy), Artur Sługocki (przyjmujący), Dariusz Bonisławski (libero) i Marcin Kurek (przyjmujący).

Na kolejny rok zdecydował się natomiast pozostać: Mateusz Rećko (atakujący), Bartłomiej Żywno (atakujący), Konrad Machowicz (środkowy), Łukasz Walawender (rozgrywający), Rafał Obermeler (środkowy), Jakub Guz (przyjmujący, a w sezonie 2021/22 libero) oraz Tomasz Kuś (libero).

Nowe twarze w barwach Polskiego Cukru Avii to: Kamil Durski (rozgrywający), Przemysław Toma (środkowy), Szymon Seliga (przyjmujący), Łukasz Kalinowski (przyjmujący), Kamil Kosiba (przyjmujący), Mateusz Siwicki (środkowy) oraz Jakub Urbanowicz (przyjmujący).

źródło: tauron1liga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2021-07-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę