Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Avia Świdnik najlepsza w Siedlcach

Avia Świdnik najlepsza w Siedlcach

fot. Polski Cukier Avia Świdnik

Polski Cukier Avia Świdnik, KPS Siedlce, Anioły Toruń, BAS Białystok – taka jest kolejność drużyn zakończonego w sobotę Towarzyskiego Turnieju w Siedlcach, który rozgrywany był przez dwa dni. W sobotę, 11 września w siedleckiej hali odbyły się decydujące mecze o trzecie miejsce pomiędzy drugoligowymi zespołami z Białegostoku i Torunia, a o pierwsze miejsce powalczyły drużyny TAURON 1. Ligi Mężczyzn – KPS Siedlce oraz Polski Cukier Avia Świdnik.  

Siatkarze KPS-u Siedlce zadedykowali Towarzyski Turniej Piłki Siatkowej Ani Żołudź – młodej mieszkance Żar chorującej na stwardnienie rozsiane. Wszystkie spotkania turnieju rozgrywane były w hali Agencji Rozwoju Miasta Siedlce  przy ul. Prusa 6.W pierwszym sobotnim spotkaniu po przeciwnych stronach siatki stanęli siatkarze drugoligowych drużyn z Białegostoku oraz Torunia. Rozegrały one dość równe cztery partie, ale ostatecznie białostoczanie tylko w drugim secie przechylili szalę na swoją stronę. W pozostałych musieli uznać wyższość torunian. Na koniec meczu nagrodę MVP odebrali Krzysztof Gulak, przyjmujący zwycięskiej ekipy oraz Maciej Janikowski, zawodnik BAS-u.

BAS Białystok – Anioły Toruń 1:3
(23:25, 25:18, 22:25, 25:27)


W drugim meczu dnia o zwycięstwo w Towarzyskim Turnieju walczył Polski Cukier Avia oraz KPS. Świdniczanie rozegrali bardzo dobre spotkanie i co ważne, w końcówkach zawodnicy zachowali chłodną głowę. Dzięki temu udało się im zakończyć ten pojedynek w trzech setach. Za bardzo dobrą grę w drużynie gości został wyróżniony Bartłomiej Żywno, a wśród gospodarzy zawodów nagrodę dobrał Filip Frankowski.

Polski Cukier Avia Świdnik – KPS Siedlce 3:0
(25:23, 25:21, 25:21)

Wyniki Towarzyskiego Turnieju w Siedlcach

10 września (piątek)
Polski Cukier Avia Świdnik – BAS Białystok 3:1
(25:23, 24:26, 25:14, 25:20)

KPS Siedlce – Anioły Toruń 3:0
(25:15, 25:21, 25:16)

11 września (sobota)
Mecz o 3. miejsce: BAS Białystok – Anioły Toruń 1:3 (23:25, 25:18, 22:25, 25:27)
Mecz o 1. miejsce: Polski Cukier Avia Świdnik – KPS Siedlce 3:0 (25:23, 25:21, 25:21)

Końcowa klasyfikacja drużyn Towarzyskiego Turnieju w Siedlcach
1. Polski Cukier Avia Świdnik
2. KPS Siedlce
3. Anioły Toruń
4. BAS Białystok

źródło: tauron1liga.pl

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę