Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Atakujący zostaje w Lublinie

Atakujący zostaje w Lublinie

fot. Zosia Cholewa

Jędrzej Goss to kolejny siatkarz, który przedłużył kontrakt z LUK Politechniką Lublin. Dla atakującego będzie to już trzeci sezon w barwach lubelskiego zespołu. Wcześniej na pozostanie w drużynie prowadzonej przez trenera Macieja Kołodziejczyka zdecydowali się przyjmujący Paweł Rusin i Szymon Seliga oraz środkowi Kamil Szaniawski i Radosław Sterna.

Komunikat Klubu LUK Politechnika Lublin:Klub LUK Politechnika Lublin informuje, że przedłużył umowę z atakującym Jędrzejem Gossem, w wyniku czego 24-latek ponownie będzie reprezentował barwy lubelskiego zespołu w sezonie 2020/2021.

Urodzony 3 lipca 1996 roku Jędrzej Goss trafił do LUK Politechniki Lublin przed sezonem 2018/2019 i wraz z naszym Klubem wywalczył awans na zaplecze PlusLigi. W poprzedniej kampanii nasz zawodnik grający na pozycji atakującego zajął 3. miejsce w rozgrywkach KRISPOL 1. Ligi mężczyzn, pojawiając się przy tym na parkiecie we wszystkich 25 ligowych spotkaniach.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi mężczyzn

źródło: lkpslublin.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę