Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Atakujący wraca do I ligi

Atakujący wraca do I ligi

fot. Klaudia Piwowarczyk

SPS Chrobry Głogów odkrywa karty przed kolejnym sezonem. Z każdym dniem pierwszoligowiec informuje o nowych zawodnikach w swoim składzie. Ostatnim nabytkiem głogowian został Patryk Napiórkowski. Atakujący ostatni sezon spędził w austriackim VCA Amstetten NÖ.

Chrobry Głogów po sezonie 2021/2022 pożegnał się z pięcioma siatkarzami. Filip Troczyński będzie występował w Metrze Warszawa, Stanisław Wawrzyńczyk we włoskim Med Store Tunit Macerata, a Tomasz Błądziński w Avii Świdnik. Na zakończenie kariery zdecydował się Mateusz Kucharski. Nowego pracodawcy szuka Bartosz Janeczek. Dotychczas ogłoszono pozyskanie Sebastiana Lisickiego i Wiktora Janiszewskiego.Nowym atakującym zespołu z Głogowa został Patryk Napiórkowski. Siatkarz po dwóch sezonach spędzonych poza granicami naszego kraju wraca do I ligi. W minionym sezonie w barwach VCA Amstetten NÖ rozegrał 11 meczów, zdobywając 197 punktów. W swojej karierze reprezentował kilka pierwszoligowych klubów. W barwach Krispolu Września w sezonie 2017/2018 sięgnął po brązowy medal zaplecza PlusLigi.

Wszystko wskazuje na to, że Napiórkowski o miejsce w składzie będzie rywalizował z Krzysztofem Rykałą, który prawdopodobnie zostaje w klubie na kolejny sezon.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi mężczyzn

źródło: Chrobry Głogów - Facebook, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-08-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę