Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Atakujący i rozgrywający żegnają się z BAS-em Białystok

Atakujący i rozgrywający żegnają się z BAS-em Białystok

fot. Kamil Grabiński - tauron1liga.pl

BAS Białystok będzie musiał radzić sobie bez swoich dwóch zawodników. Pierwszoligowy klub. ogłosił właśnie, że w drodze porozumienia atakujący Krystian Walczak oraz rozgrywający Damian Czetowicz rozwiązali obowiązujące kontrakty. Według nieoficjalnych informacji Czetowicz ma dołączyć do Cuprum Lubin, natomiast atakujący przenosi się do Turcji.

To już ostatnie dni okienka transferowego. Na ruch nie można narzekać, a z pierwszoligowym BAS-em Białystok pożegnało się dwóch zawodników. Rozgrywający Damian Czetowicz z beniaminkiem awansował na zaplecze ekstraklasy. Jeszcze nieoficjalnie, ale Czetowicz ma zająć miejsce Grzegorza Pająka w Cuprum Lubin. Doświadczony zawodnik ma za to przenieść się do Indykpolu AZS-u Olsztyn, w którym poważnej kontuzji nabawił się pierwszy rozgrywający – Joshua Tuaniga.Białystok opuszcza również Krystian Walczak. Atakujący ma za to obrać o wiele dalszy kierunek niż jego (już były) klubowy kolega. Nowym klubem siatkarze będzie Hatay Büyükşehir Belediyesi, gdzie jest już jeden Polak – Bartosz Bućko.

Jak BAS poradzi sobie bez dwójki zawodników? Na ten moment beniaminek zajmuje 12. miejsce w 1. lidze mężczyzn, a w kolejnej rundzie rozgrywek zmierzy się z KPS-em Siedlce.

źródło: BAS Białystok - Facebook, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-01-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę