Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Atakujący Gwardii Wrocław już w komplecie

Atakujący Gwardii Wrocław już w komplecie

fot. Klaudia Piwowarczyk

Kolejnym zawodnikiem, który zasilił szeregi Chemeko-System Gwardii Wrocław, jest Michał Godlewski, który wraz z Pawłem Grycem będzie stanowił o sile prawego skrzydła. Na Dolny Śląsk atakujący przeniósł się po roku spędzonym w Olimpii Sulęcin.

Michał Godlewski to kolejny zawodnik, który zdecydował się na zasilenie szeregów Chemeko-System Gwardii Wrocław, przenosząc się na Dolny Śląsk z pierwszoligowej Olimpii Sulęcin, gdzie wystąpił w dwudziestu ośmiu meczach i do dorobku drużyny dołożył sto osiemdziesiąt jeden punktów.Wcześniej atakujący zdobywał doświadczenie, reprezentując barwy BAS-u Białystok, SMS-u PZPS Spała, MOS-u Wola Tramwaje Warszawskie czy pierwszoligowego zespołu z Kielc. W sezonie 2019/2020 Michał Godlewski zdecydował się na próbę sił zagranicą i dołączył do szwajcarskiego Biogas Volley Näfels. Po roku spędzonym w Szwajcarii atakujący zadebiutował jako zawodnik w PlusLidze, zasilając szeregi MKS-u Będzin. W rozgrywkach 2021/2022, jako zawodnik Olimpii Sulęcin, Michał Godlewski wystąpił w osiemdziesięciu setach i do dorobku drużyny dołożył sto osiemdziesiąt jeden punktów.

Teraz przed Michałem Godlewskim nowe wyzwania w barwach Chemeko-System Gwardii Wrocław. – Zdecydowałem się na wybór Gwardii, ponieważ jest to jedna z czołowych drużyn zaplecza Plusligi, a także klub z niewątpliwie bogatą historią. Drużyna z Wrocławia co roku stawia sobie wysokie cele, a takie również staram się stawiać i samemu sobie więc na pewno był to dobry wybór. Moim najważniejszym celem jest zdecydowanie rozwój zawodowy. W takim miejscu jakim jest Wrocław będzie to możliwe oraz chęć jak najczęstszego grania, rywalizacji na najwyższym poziomie oraz oczywiście awans. Na współpracę z trenerem Murkiem zapatruje się pozytywnie. Jest to człowiek z rzadko spotykanym doświadczeniem jako zawodnik, od którego na pewno można się wiele nauczyć. Jego wiedza i autorytet na pewno pomoże mi oraz całej drużynie dążyć do naszego wspólnego celu – stwierdził Michał Godlewski. 

We Wrocławiu Michał Godlewski o miejsce w wyjściowym składzie rywalizować będzie z Pawłem Grycem. – Michał Godlewski ma zbliżone warunki do Pawła, również jest bardzo skoczny, odważnie gra w ataku, także można powiedzieć, że szykuje się nam ciekawa rywalizacja na tej pozycji – powiedział Dawid Murek.

Zobacz również
Karuzela transferowa I ligi mężczyzn na sezon 2022/2023

źródło: gwardiawroclaw.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-07-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę