Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Developres ma nową atakującą

Developres ma nową atakującą

fot. Michał Szymański

Developres Bella Dolina Rzeszów zaczął przedstawiać kibicom owoce swojej ofensywy transferowej na najbliższy sezon. Klub ogłosił pozostanie siedmiu zawodniczek, a pożegnał się z pięcioma. Teraz przyszedł czas na nowe twarze w rzeszowskiej ekipie. Na pierwszy ogień przywitana została atakująca Wiktoria Kowalska.

Developres ogłosił już nowy transfer, choć kibice czekali na potwierdzenie pozostania w zespole Any Kalandadze. Być może klub czeka z ogłoszeniem swojej gwiazdy do samego końca, bo w ostatnim okresie nie nadchodziły żadne sygnały o tym, że miałaby opuścić Developres.

Z kolei nowa siatkarka Developresu ma już za sobą występy w TAURON Lidze. Trzy sezony temu była zawodniczką Jokera Świecie, a ostatnie dwa sezony spędziła w Roleskim Grupie Azoty Tarnów, z którym awansowała do najwyższej klasy rozgrywkowej i rozegrała pełny sezon w składzie beniaminka.

Wcześniej Kowalska reprezentowała barwy mazowieckich klubów w niższych ligach. Zaczynała w młodzieżowych zespołach Legionovii, a później grała w MUKS-ie Volley Płock i BlueSoft Mazovii Warszawa.

W rzeszowskim zespole zapewne będzie startować nominalnie z pozycji zmienniczki dla Gabrieli Orvosovej, ale wcale nie należy jej od razu lokować na cały sezon w kwadracie dla rezerwowych. W zeszłych sezonach akurat rezerwowe atakujące w Developresie dostawały swoje szanse i mogły się wykazać.

Zobacz również:
Karuzela transferowa TAURON Ligi

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-07-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2024 Strefa Siatkówki All rights reserved