Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Atakująca przenosi się ze Stambułu do… Stambułu

Atakująca przenosi się ze Stambułu do… Stambułu

fot. Michał Szymański

Jeszcze niedawno wydawało się, że tureckie Eczacibasi zanotuje spory odpływ jakościowy swojej kadry. Częściej pisało się o odejściach z klubu, niż o wzmocnieniach. Teraz te proporcje zaczynają się zmieniać. Turecki klub pozyskał amerykańską atakującą, osłabiając jednocześnie lokalnego rywala Fenerbahce Stambuł. 

Jordan Thompson to reprerentantka Stanów Zjednoczonych. W amerykańskiej kadrze zdążyła już zdobyć złoto Ligi Narodów w 2019 roku. To wciąż młoda i perspektywiczna zawodniczka – ma dopiero 23 lata.Już wiadomo, że w Eczacibasi Amerykanka nie będzie osamotniona. W kadrze klubu ze Stambułu jest już potwierdzona jej rodaczka Chiaka Ogbogu. Środkowa jest znana kibicom w Polsce z występów w Chemiku Police. Siatkarka w naszym kraju pokazała się z dobrej strony, choć do Chemika trafiła akurat w sezonie, kiedy policki klub został zdetronizowany i ostatecznie nie załapał się na podium. Ogbogu opuściła za to Ligę Siatkówki Kobiet jako triumfatorka Pucharu Polski.

 

źródło: inf. własna, worldofvolley.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę