Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Atakująca odeszła z Pałacu Bydgoszcz

Atakująca odeszła z Pałacu Bydgoszcz

fot. Michał Szymański

Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz rozpoczęły piątkowe spotkanie z Developresem Bella Dolina Rzeszów bez Patrycji Balmas w składzie. Równo z pierwszym gwizdkiem dowiedzieliśmy się dlaczego. Klub poinformował w swoich mediach społecznościowych, że zawodniczka nie jest już związana kontraktem z bydgoskim klubem.

Kika dni temu Pałac rozwiązał za porozumieniem stron umowę z Tatjaną Bokan, która przeszła operację usunięcia wyrostka robaczkowego pod koniec listopada i w nowym roku już się na boisku nie pojawiła. Teraz powody zdrowotne zadecydowały, że Patrycja Balmas również opuściła drużynę.– Z przykrością informuję, iż z przyczyn zdrowotnych byłam zmuszona rozwiązać kontrakt z KS Pałac Bydgoszcz S.A. Jednocześnie chciałabym podziękować wszystkim osobom związanym z klubem za wsparcie i zrozumienie – skomentowała tę sytuację Balmas.

Zawodniczki jednak nie tylko odchodzą z Pałacu. Na początku roku klub zakontraktował bułgarską przyjmująca Ani Bozdewę. Młoda siatkarka jak na razie nie zadebiutowała jeszcze w nowym klubie.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-01-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę