Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Asseco Resovia przygotowania zacznie na początku sierpnia

Asseco Resovia przygotowania zacznie na początku sierpnia

fot. Klaudia Piwowarczyk

Siatkarze Asseco Resovii Rzeszów przygotowania do nowego sezonu zaczną 3 sierpnia. Początkowo brać w nich udział ma 9 zawodników, a drużyna z Podkarpacia ma już zaplanowany szereg meczów towarzyskich. Zmagania w PlusLidze rozpocznie od potyczki z Projektem Warszawa.

Siatkarze Asseco Resovii Rzeszów pierwszy po wakacyjnej przerwie trening pod okiem trenera Giampaolo Medei oraz jego asystentów: Alka Achrema i Alfredo Martilottiego odbędą w środowe popołudnie, 3 sierpnia. Pierwsze trzy dni zajęć będą miały charakter wprowadzający do całego cyklu, a właściwe przygotowania ruszą pełnym rytmem od poniedziałku, 8 sierpnia.Wiele wskazuje na to, że uczestniczyć w nich będzie dziewięciu zawodników, bowiem pozostali będą grać w reprezentacjach swoich krajów. Obecnie kilku siatkarzy Asseco Resovii uczestniczy w rozgrywkach Ligi Narodów. Jakub Kochanowski i Paweł Zatorski znajdują się w „14” biało–czerwonych na rozpoczęty we wtorek turniej w Gdańsku. W Ergo Arenie rywalizuje także Słowenia z Janem Kozamernikiem i Klemenem Cebuljem w składzie. Natomiast Torey Defalco wraz ze Stanami Zjednoczonymi bierze udział w zmaganiach w Osace.

Asseco Resovia cały okres przygotowawczy spędzi w Rzeszowie. Ma w planach także kilka meczów sparingowych. Rozpocznie je wyjazdowa towarzyska potyczka z Jastrzębskim Węglem, następnie ma dojść do towarzyskiego spotkania z Barkom Kazhany Lwów w Krakowie lub Rzeszowie. Później sprawdzi się z Projektem oraz BBTS-em Bielsko- Biała w Rzeszowie.

W pierwszej kolejce PlusLigi ekipa z Podkarpacia podejmie u siebie Projekt Warszawa, a następnie uda się do Krakowa na mecz z Barkomem Każany Lwów. – Kalendarz meczów nie jest dla nas zły. Większość zawodników ćwiczyć będzie od początku przygotowań, co jest dla nas korzystne. Wszystko jest pod kontrolą. Wkrótce ogłosimy nazwiska kolejnych nowych siatkarzy. Mamy fajną drużynę. Oby tylko zdrowie nam wszystkim dopisywało – podkreślił Piotr Maciąg, prezes Asseco Resovii.

źródło: inf. własna, nowiny24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2022-07-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę