Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Artur Ratajczak: Rola kapitana nie jest wcale łatwa

Artur Ratajczak: Rola kapitana nie jest wcale łatwa

fot. Klaudia Piwowarczyk

Artur Ratajczak został kapitanem drużyny MKS Będzin na sezon 2022/2023. Zawodnik pełnił tę funkcję przez ostatnie sześć lat. – W tym roku zrobiliśmy głosowanie i drużyna powiedziała, że chciałaby, żebym został kapitanem – powiedział Artur Ratajczak.

MKS Będzin jest zespołem, który w sezonie 2022/2023 będzie występował na parkietach Tauron 1. Ligi. W tym roku ponownie kapitanem drużyny z Będzina został Artur Ratajczak.W tym roku zrobiliśmy głosowanie i drużyna powiedziała, że chciałaby, żebym został kapitanem – powiedział Ratajczak. Siatkarz przez sześć ostatnich lat pełnił tę funkcję, więc zdaje sobie doskonale sprawę, że rola kapitana nie jest wcale łatwa. – Trzeba obserwować co się dzieje, kto jak reaguje. Ludzie mają różne charaktery. Do jednego musisz podejść i go poklepać po ramieniu, a na drugiego musisz podnieść głos i powiedzieć coś stanowczo – zaznaczył środkowy.

Zawodnik uważa, że najważniejsze jest dobrze wykonywać swoją pracę, być elastycznym i mieć oczy dookoła głowy. – Jeżeli masz zespół, który chce walczyć o najwyższe cele, to tam nie ma grzecznych chłopców – powiedział Ratajczak. – Każdy z nich ma własny charakter i każdy z nich chce udowodnić. Ważne, żeby siedzieć w tym samym wagonie, pociągu, który jedzie w to samo miejsce – dodał kapitan.

W sobotę 17 września MKS Będzin rozegra swój inauguracyjny mecz sezonu 2022/2023 Tauron 1. Ligi. Podopieczni Wojciecha Serafina zmierzą się z BAS-em Białystok w spotkaniu wyjazdowym.

źródło: MKS Będzin - Facebook

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2022-09-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę