Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Artur Ratajczak: Na każdy mecz trzeba być skupionym

Artur Ratajczak: Na każdy mecz trzeba być skupionym

fot. Aleksandra Twardowska

– Mamy przeanalizowanego przeciwnika, ale tak jak powtarzałem to wielokrotnie – w tej lidze jesteśmy największym zagrożeniem sami dla siebie – powiedział przed kolejnym meczem w I lidze mężczyzn kapitan wicelidera tabeli środkowy Artur Ratajczak. – Na każdy mecz trzeba być skupionym w 100%, bo każdy przyjeżdża po zwycięstwo, każdy chce wygrać. Tutaj nie ma słabych drużyn, więc do każdego trzeba podejść jak do mistrza – dodał siatkarz zespołu z Będzina.

MKS Będzin rozgrywa dobry sezon na zapleczu PlusLigi. Będzinianie z 17 dotychczas rozegranych spotkań wygrali 13 i zgromadzili na swoim koncie 38 punktów. Daje im to 2. miejsce w tabeli. Mają o dwa mecze rozegrane mniej niż ich sąsiedzi w tabeli. Do pierwszego BBTS-u Bielsko-Biała tracą 9 punktów, a mają 2 przewagi nad trzecią Visłą Bydgoszcz. – Jest dobrze. Na pewno od pierwszej zakończonej rundy zrobiliśmy progres jako drużyna, zaczęliśmy grać bardziej drużynowo i myślę, że to przynosi efekty – powiedział Artur Ratajczak. – Sądzę, że na każdy mecz trzeba być skupionym w 100%, bo każdy przyjeżdża po zwycięstwo, każdy chce wygrać. Tutaj nie ma słabych drużyn, więc do każdego trzeba podejść jak do mistrza – podkreślił kapitan będzińskiego MKS-u.W ramach 20. kolejki I ligi będzinianie zmierzą się z Polskim Cukrem Avią Świdnik. W pierwszej części sezonu na wyjeździe MKS przegrał 1:3. Obecnie świdniczanie są na 4. miejscu. – Mamy przeanalizowanego przeciwnika, ale tak jak powtarzałem to wielokrotnie – w tej lidze jesteśmy największym zagrożeniem sami dla siebie. Gdy u nas wszystko będzie szło dobrze, tak jak dobrze trenujemy i jak drużyna jest zespołem, a nie tylko dobrymi zawodnikami, którzy przyszli, tylko to wszystko zaczyna nabierać pędu jako zespół, to jestem spokojny o wynik – stwierdził środkowy zespołu z Będzina.

źródło: MKS Będzin - Facebook, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-01-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę