Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Argentyński gwiazdor zagra w Lube

Argentyński gwiazdor zagra w Lube

fot. Klaudia Piwowarczyk

Luciano De Cecco podpisał kontrakt z Cucine Lube Civitanova. Umowa ma obowiązywać dwa lata. Argentyński rozgrywający przeniósł się do włoskiego giganta z innej topowej drużyny Sir Safety Perugia. – Po sześciu latach w Perugii postanowiłem szukać nowych wyzwań. Ważna jest dla mnie ścieżka rozwoju i walka o najwyższe cele. Taką możliwość daje mi Lube – skomentował swój transfer De Cecco.

Myślę, że dotychczas dobrze wykonywałem swoją prace, a teraz w wieku 32 lat nadarzyła się jeszcze okazja do występów w takiej drużynie jak Lube. To daje mi impuls i motywację do dalszej gry.Argentyńczyk od dziewięciu lat gra we Włoszech, a ostanie sześć spędził w wielkim rywalu Cucine. – Po tylu pojedynkach będzie dziwnie stanąć po drugiej stronie siatki, to jest jednak moja praca. Zawsze szanuję swoich przeciwników, dając z siebie wszystko grając przeciwko nim. Tak będzie też teraz – powiedział ututułowany siatkarz. – Zamierzam wróci do treningów z dużym entuzjazmem, mając przed sobą jasno sprecyzowane cele – walkę o najwyższe trofea – zakończył De Cecco.

 

źródło: inf. własna, lubevolley.it

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę