Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Arash Dosanjh dołączył do Berlin Recycling Volleys

Arash Dosanjh dołączył do Berlin Recycling Volleys

fot. Klaudia Piwowarczyk

Australijski rozgrywający Arash Dosanjh dołączył do drużyny z niemieckiej ligi – Berlin Recycling Volleys. Rozgrywający zastąpił kontuzjowanego Angela Trinidada. – Mam nadzieję, że w najbliższych tygodniach będę mógł dołożyć swoją cegiełkę do sukcesu drużyny – powiedział Arash Dosanjh.

Podczas meczu Ligi Mistrzów odbywającego się w Ankarze, hiszpański rozgrywający Berlin Recycling Volleys – Angel Trinidad doznał kontuzji. Uraz okazał się poważny i konieczna była operacja. Po otrzymaniu diagnozy rozgrywającego klub zdecydował się na podpisanie okresowego kontaktu z nowym zawodnikiem. Wybór padł na Arasha Dosanjha, który związał się z drużyną do końca stycznia 2023 roku.– Podęliśmy działania natychmiast po diagnozie Angela i cieszymy się, że możemy przedstawić szybkie i dobre rozwiązanie – powiedział Kaweh Niroomand. – Arash jest doświadczony na arenie międzynarodowej, grał w silnych ligach europejskich i wnosi zupełnie inne atrybuty niż Johannes Tille. Johannes, oczywiście, ma teraz nasze zaufanie jako pierwszy rozgrywający – dodał.

Arash Dosanjh to 26-letni Australijczyk grający na pozycji rozgrywającego. Siatkarz w swojej dotychczasowej karierze prowadził grę reprezentacji Australii w Lidze Narodów oraz zdobywał doświadczenie w wielu klubach, a w latach 2018-2020 występował w polskim zespole – Aluron Virtu CMC Zawiercie.

Jestem bardzo szczęśliwy, że jestem tutaj i że dostałem taką szansę. BR Volleys to bardzo ciekawy klub z dużymi ambicjami, który zawsze śledziłem również ze względu na historię australijskich zawodników – powiedział Arash Dosanjh. – Mam nadzieję, że w najbliższych tygodniach będę mógł dołożyć swoją cegiełkę do sukcesu drużyny – dodał zawodnik.

Rozgrywający na sezon 2022/2023 nie podpisał kontraktu z żadnym klubem, dlatego mógł przyjąć ofertę berlińskiego zespołu.

Arash jest w dobrej kondycji fizycznej, ale oczywiście brakuje mu kontaktu z piłką. Szybko to nadrobimy i damy mu wiele powtórzeń. Arash, dzięki swoim rozmiarom i sile fizycznej, może nadać nam inną twarz, kiedy będziemy tego potrzebować. Jego etyka pracy i mentalność również bardzo dobrze pasują do naszego zespołu – powiedział trener berlińskiej drużyny Cedric Enard. – Oczywiście wszyscy mamy nadzieję, że nasz kapitan Angel będzie mógł szybko wrócić, ale teraz cieszymy się, że mamy cenne wsparcie w postaci Arasha – dodał szkoleniowiec.

źródło: berlin-recycling-volleys.de

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-11-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę