Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Aqua Zdrój Wałbrzych nie zagra w II lidze mężczyzn

Aqua Zdrój Wałbrzych nie zagra w II lidze mężczyzn

W przyszłym sezonie w rozgrywkach II ligi mężczyzn zabraknie zespołu z Wałbrzycha. Aqua Zdrój ogłosił właśnie, że nie wystawi drużyny seniorów w rozgrywkach szczebla centralnego, a zespół zostanie przekazany do klubu Chełmiec Wałbrzych, na co dzień szkolącego młodzież. Jako powód zarząd klubu podał „panującą sytuację”.

Siatkarze Aqua Zdrój Wałbrzych w minionym sezonie walczyli w grupie 4 II ligi mężczyzn. Rundę zasadniczą zakończyli na drugim miejscu w tabeli, tuż za Astrą Nowa Sól i w play-off zmierzyli się z Sobieskim Żagań. Mimo wygranego pierwszego meczu kolejne trzy przegrali i nie zdołali awansować do turnieju półfinałowego o awans do I ligi.Już wiadomo, że zespołu z Wałbrzycha zabraknie na drugoligowym froncie w przyszłym sezonie. „Oficjalnie możemy potwierdzić – w sezonie 2020/21 MKS Aqua-Zdrój Wałbrzych nie przystąpi do rozgrywek II-ligowych. W związku z panującą sytuacją Zarząd Klubu postanowił rozpocząć proces formalny przekazania zespołu seniorów do KPS Chełmiec Wałbrzych czyli klubu na co dzień szkolącego młodzież w naszym mieście” – przekazał klub za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Z naszych informacji wynika, że to nie ostatni klub, którego z powodu kryzysu ekonomicznego zabraknie w rozgrywkach szczebla centralnego.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę