Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Anna Stencel: Zaczynamy wszystko od nowa

Anna Stencel: Zaczynamy wszystko od nowa

– Nasz cel na początek, to wyjść z tej grupy, a potem zobaczymy. Na pewno nie są to słabe drużyny, tym bardziej że one też przygotowują się na wielkie granie. Drużyny są mocne, ale jesteśmy w stanie wygrać i pójść dalej – powiedziała na początku przygotowań do mistrzostw świata środkowa reprezentacji Polski Anna Stencel.

Za siatkarkami reprezentacji Polski nieudany występ w Lidze Narodów. Wiele z zawodniczek zaprezentowało się w tych rozgrywkach poniżej swoich możliwości. Ze swojego występu nie była również zadowolona Anna Stencel.



Myślę, że każdy, kto oglądał te mecze, widział, że to nie jest to. To nie jest moja najlepsza gra taka, jaką prezentowałam w klubie przez niemal cały sezon. Brak dostatecznie wielu treningów, zgrania. Trudno było być zadowoloną. Myślę jednak, że trener obserwował nas z wcześniejszych meczów, również ligowych i wybierając skład na mistrzostwa świata, brał pod uwagę całokształt – powiedziała doświadczona już środkowa reprezentacji oraz Developresu Rzeszów.

Aż cztery zawodniczki z drużyny prowadzonej przez Stephane’a Antigę zostały powołane przez Stefano Lavariniego na zgrupowanie przed mistrzostwami świata, co świadczy o tym, że wicemistrz Polski również w kolejnym sezonie ligowym będzie dysponował silnym składem. – Też się cieszę, ale to pokazuje, że w nowym sezonie będziemy mieć fajny zespół złożony z silnych i bardzo dobrych zawodniczek – krótko oceniła Stencel.

Zanim jednak siatkarki wrócą do ligowego grania czeka je jeszcze udział w rozgrywanych w Polsce i Holandii mistrzostwach świata. W fazie grupowej biało-czerwone zmierzą się z rywalkami z Turcji, Tajlandii, Dominikany, Chorwacji i Korei Południowej. – Zaczynamy wszystko od nowa i kartka jest pusta. Przed nami jeszcze dwa miesiące przygotowań, dołączyły dwie atakujące, które na pewno są dużym wzmocnieniem. Nasz cel na początek, to wyjść z tej grupy, a potem zobaczymy. Na pewno nie są to słabe drużyny, tym bardziej że one też przygotowują się na wielkie granie. Drużyny są mocne, ale jesteśmy w stanie wygrać i pójść dalej – zakończyła Anna Stencel.

źródło: inf. własna, nowiny24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, reprezentacja Polski kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-08-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę