Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Anna Stencel: Byłyśmy przygotowane na pięć setów

Anna Stencel: Byłyśmy przygotowane na pięć setów

– Nastawiałyśmy się na ciężką walkę. Zdawałyśmy sobie sprawę z tego, że Chemik prędzej czy później się rozkręci. Byłyśmy przygotowane na pięć setów. Żałuję jedynie, że nie postawiłyśmy kropki nad „i” – powiedziała po porażce w Policach Anna Stencel, środkowa Developresu.

W drugim meczu finałowym TAURON Ligi siatkarki Developresu SkyRes Rzeszów przegrały z Grupą Azoty Chemikiem Police. Mimo że prowadziły już 2:0, to trzy kolejne odsłony padły łupem gospodyń. – Do Polic przyjechałyśmy z dużą pewnością siebie, ale wiedziałyśmy, że ten mecz nie skończy się w łatwych trzech setach, że przyjedziemy, zgarniemy trzy punkty i wrócimy do Rzeszowa. Nastawiałyśmy się na ciężką walkę. Wiedziałyśmy, że Chemik za darmo nie odda nam tego trzeciego seta. Zdawałyśmy sobie sprawę z tego, że prędzej czy później się rozkręci. Byłyśmy przygotowane na pięć setów. Żałuję jedynie, że nie postawiłyśmy kropki nad „i” – powiedziała Anna Stencel, środkowa ekipy z Podkarpacia.Podopieczne Stephane Antigi prowadziły już 2:0, ale gospodynie zdołały odwrócić losy spotkania. Pomogła im w tym Martyna Łukasik, która poderwała je do walki. – Chemik ma silną całą drużynę, a nie tylko pierwszą szóstkę. Trener może rotować i szukać zmian na każdej pozycji, aby odwrócić wynik spotkania, nawet po przegranych pierwszych dwóch setach – stwierdziła zawodniczka rzeszowskiej drużyny.

Po dwóch meczach finałowych Chemik remisuje z Developresem. Teraz ponownie rywalizacja przenosi się do Rzeszowa, gdzie gospodynie wygrały pierwsze spotkanie. – We własnej hali czułyśmy się bardziej pewnie. Głównym kluczem do zwycięstwa było to, że piłki kończyłyśmy w pierwszych akcjach i dawałyśmy radę odrzucić Chemika od siatki. W drugim meczu nam się to nie udało. Miałyśmy gorszą zagrywkę, a rywalki zagrały fajnie i kombinacyjnie, a to je nakręcało – zakończyła Anna Stencel.

źródło: Chemik Police TV, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę