Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Anna Lewandowska zostaje w Grot Budowlanych Łódź

Anna Lewandowska zostaje w Grot Budowlanych Łódź

fot. Michał Szymański

Anna Lewandowska, występująca na pozycji środkowej, będzie dalej reprezentować barwy Grot Budowlanych Łódź. Sezon 2021/2022 będzie jej trzecim w Łodzi. – Chciałabym, żeby w końcu udało nam się zdobyć medal i mocno wierzę, że dobrze przepracowane treningi i fajna atmosfera w drużynie pomogą nam zajść jak najdalej – przyznała siatkarka.

Zespół Grot Budowlanych Łódź zakończył sezon na piątym miejscu, co nie było dla klubu satysfakcjonującym wynikiem. Mimo tego w drużynie nie dojdzie do rewolucji kadrowej. Kolejną siatkarką, która pozostaje w składzie Budowlanych jest środkowa Anna Lewandowska.Lewandowska jest wychowanką Budowlanych Toruń, gdzie występowała w latach 2010-2018. W sezonie 2018/19 grała w pierwszoligowej Wiśle Warszawa, z którą po pokonaniu w barażach zespołu KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, wywalczyła awans do Ligi Siatkówki Kobiet. Na swoim koncie ma wicemistrzostwo oraz brązowy medal I ligi. W minionej już edycji rozgrywek TAURON Ligi wraz z Budowlanymi wywalczyła Superpuchar Polskiej Ligi Siatkówki 2015-2020 oraz znalazła się w finale Pucharu Polski 2021.

Dla środkowej będzie to trzeci sezon w łódzkich barwach. – Postanowiłam przedłużyć kontrakt w Grot Budowlanych Łódź, ponieważ chciałabym, żeby w końcu udało nam się zdobyć medal i mocno wierzę, że dobrze przepracowane treningi i fajna atmosfera w drużynie pomogą nam zajść jak najdalej. W Łodzi czuję się już jak „u siebie”, na meczach brakowało mi tylko dopingu naszych kibiców, z którymi mam nadzieję spotkamy się w przyszłym sezonie w hali – powiedziała Lewandowska. – Ania to już szósta zawodniczka, która zdecydowała się przedłużyć kontrakt z naszym klubem. Cieszę się, że zostaje z nami i zgodnie z moimi wcześniejszymi zapowiedziami nie będzie rewolucji w składzie – dodał Marcin Chudzik, prezes Grot Budowlanych Łódź.

Klub dotychczas poinformował o przedłużeniu kontraktu z sześcioma siatkarkami. Poza Lewandowską są to przyjmujące Zuzanna GóreckaMonika Fedusio oraz Paulina Damaske, a także środkowe Weronika CentkaMałgorzata Lisiak. Nową twarzą w zespole będzie rozgrywająca Martyna Łazowska.

Zobacz również:
Karuzela transferowa TAURON Ligi

źródło: budowlanilodz.pl, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę