Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Anna Kaczmar: Jestem fanką grania międzynarodowych sparingów

Anna Kaczmar: Jestem fanką grania międzynarodowych sparingów

fot. Volley Wrocław

– Wykonujemy dalej dużo pracy na siłowni na dużych obciążeniach. Brakuje w naszej grze jeszcze dynamiki, ale ona przyjdzie z czasem – powiedziała Anna Kaczmar, rozgrywająca #VolleyWrocław, przed którym turniej w Świdnicy.

Po zagranicznych sparingach z VK DUKLA Liberec oraz Schwarz-Weiss Erfurt pora na lokalne pojedynki. Podopieczne trenera Dawida Murka w dniach od 10 do 12 września zmierzą się w turnieju im. Tadeusza Ząbka. Pierwszym rywalem będzie doskonale znana z TAURON Ligi drużyna MKS-u Kalisz.Dwa wyjazdy, do Liberca oraz Erfurtu, na zagraniczne mecze kontrolne przyniosły ogromną wartość szkoleniową. Drużyna mogła ograć się z rywalkami, których nie zna z ligowych parkietów i poznać ich styl. Sztab po raz kolejny zyskał cenne informacje na temat formy oraz kierunku przedsezonowych przygotowań. Bilans sparingów przemawia na korzyść wrocławskiej drużyny: trzy zwycięstwa i tylko jedna porażka. Siatkarki #VolleyWrocław zaprezentowały nie tylko dobrą grę, ale także mentalną moc zespołu.

– Wykonujemy dalej dużo pracy na siłowni na dużych obciążeniach. Brakuje w naszej grze jeszcze dynamiki, ale ona przyjdzie z czasem. Granie z zagranicznymi drużynami jest lepsze. Jest to inna siatkówka niż nasza polska. Zawsze byłam fanką grania sparingów międzynarodowych przed sezonem. Atmosfera w drużynie jest super. „Dobrano nas” z bardzo podobnym poczuciem humoru. Są też z nami młode i pracowite dziewczyny, więc atmosfera jest bardzo fajna – powiedziała Anna Kaczmar, rozgrywająca #VolleyWrocław

Turniej im. Tadeusza Ząbka jest coroczną imprezą organizowaną przez MKS IgnerHome Volley Świdnica. XI Edycja turnieju przybrała wyjątkową formę, ponieważ organizator zdecydował się zaprosić zespoły występujące na co dzień w Tauron Lidze. Patrząc na ruchy kadrowe, turniej dla wielu zespołów będzie sprawdzianem i starciem z drużynami z najwyższej klasy rozgrywkowej. Dla kibiców jest to powrót siatkówki na żywo po rocznej przerwie.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-09-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę