Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Anna Kaczmar na dłużej w Rzeszowie

Anna Kaczmar na dłużej w Rzeszowie

fot. Sylwia Lis-Dubiel

Developres SkyRes Rzeszów stopniowo odkrywa karty przed kolejnym sezonem. Dotychczas kontrakty przedłużyło sześć zawodniczek. Teraz do tego grona dołączyła Anna Kaczmar. Dla rozgrywającej będzie to kolejny sezon w barwach rzeszowskiego zespołu.

Anna Kaczmar pochodzi z Bielska-Białej. Swoją seniorską karierę rozpoczęła od gry w miejscowym BKS-ie. Siatkarka grała w kilku polskich klubach – między innymi w Muszyniance Muszyna, MKS-e Dąbrowa Górnicza czy Atomie Treflu Sopot. W swojej karierze rozgrywająca zdobywała Puchar Polski, osiem medali mistrzostw Polski. Wraz z klubem z Muszyny wygrała Puchar CEV a w barwach sopockiego zespołu zajęła w tych rozgrywkach drugie miejsce i została uznana najlepszą rozgrywającą. W latach 2016-2018 była pierwszą rozgrywającą Developresu SkyRes Rzeszów, zdobywając brązowy medal mistrzostw Polskich. Na jeden sezon przeniosła się do ligi włoskiej, skąd wróciła do rzeszowskiego klubu.Kaczmar to siódma zawodniczka, która po zdobyciu srebrnego medalu mistrzostw Polski w przedwcześnie zakończonym sezonie 2019/2020 zdecydowała się na pozostanie w klubie. Wcześniej kontrakty przedłużyły przyjmujące Jelena Blagojević i Magdalena Grabka, libero Daria Przybyła i Aleksandra Krzos oraz środkowe Gabriela Polańska i Zuzanna Efimienko-Młotkowska. W kolejnych rozgrywkach trenerem Developresu SkyRes Rzeszów ponowne będzie Stephane Antiga.

Zobacz również:
Karuzela transferowa Ligi Siatkówki Kobiet

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę