Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Anna Bączyńska: Przed nami bardzo ciężki i wyjazdowy styczeń

Anna Bączyńska: Przed nami bardzo ciężki i wyjazdowy styczeń

fot. Łukasz Krzywański

#VolleyWrocław powrócił już do treningów po przerwie świątecznej. Nie jest to szczególnie dziwne, jeśli weźmie się pod uwagę wymagający miesiąc, który go czeka. – Przed nami bardzo ciężki i wyjazdowy styczeń, ponieważ aż cztery spotkania rozegramy na wyjeździe – potwierdziła ten fakt przyjmująca wrocławskiej drużyny, Anna Bączyńska.

Swojego przedświątecznego spotkania wrocławianki nie mogą zaliczyć do udanych. Na swoim terenie musiały uznać wyższość MKS-u Kalisz, który zwyciężył bez straty seta. Cały grudzień był już jednak bardziej pomyślny dla ekipy z Wrocławia. Mimo tego nie ma czasu na spoczywanie na laurach, bowiem siatkarki z Wrocławia już myślą o nadchodzącym i bardzo wymagającym styczniu.– Grudzień był dla nas bardzo intensywny i owocny, pomijając ostatni mecz. Przed nami bardzo ciężki i wyjazdowy styczeń, ponieważ aż cztery spotkania rozegramy na wyjeździe. Mamy nadzieję, że będziecie nam kibicować przed telewizorami, a w Hali Orbita widzimy się już pod koniec stycznia i zagramy mecz z Chemikiem Police – zaapelowała do kibiców Anna Bączyńska. Terminarz jej zespołu można zobaczyć poniżej.

Terminarz #VolleyWrocław na styczeń 2023:

– ćwierćfinał TAURON Pucharu Polski: ŁKS Commercecon Łódź vs #VolleyWrocław (04.01.2022, 18:00)

– 10. kolejka TAURONLiga: KS Pałac Bydgoszcz vs #VolleyWrocław (07.01.2022, 19:00)

– 11. kolejka TAURONLiga: Roleski Grupa Azoty ANSTarnów vs #VolleyWrocław (13.01.2022, 19:00)

– 12. kolejka TAURONLiga: KS DevelopRes Rzeszów vs #VolleyWrocław

– 13. kolejka TAURONLiga: #VolleyWrocław vs Grupa Azoty Chemik Police

źródło: #VolleyWrocław - YouTube, opr. własne, Volley Wrocław - Facebook

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-12-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę