Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Anglicy wprowadzili 10-letni plan rozwoju

Anglicy wprowadzili 10-letni plan rozwoju

fot. CEV

Klub IBB Polonia Londyn wprowadziła klubową siatkówkę w Anglii na nowy, wyższy poziom. Rozwijać chce się jednak całe środowisko siatkarskie w tym kraju, dlatego została opracowana 10-letnia strategia Volleyball England. Jej sedno stanowi praca z klubami, rozwój ich struktury oraz stworzenie dla nich zestawu ulepszonych produktów i usług.

Rozpoczęty w poniedziałek (14 września) „The Game Plan” ma na celu ukształtowanie krajowego związku sportowego (National Governing Body – NGB) w organizację, która jest lepiej połączona ze społecznością siatkarską, jest bardziej doświadczona handlowo i bardziej innowacyjna.W sprawie nowego planu strategicznego, który opiera się na pracach prowadzonych w ostatnich latach, przeprowadzono konsultacje z zainteresowanymi stronami, aby uczynić strategię Volleyball England bardziej zrównoważoną i ukierunkowaną na wzrost po okresie naprawy i przebudowy. Istniejąca strategia miała obowiązywać do 2021 r., ale ostatnie zmiany, w szczególności zmiana w sposobie finansowania NGB, skłoniły do ​​jej rewizji.

Trzy priorytety strategiczne stanowią podstawę angielskiego „The Game Plan”:

Volleyball for Life: lepsze zrozumienie, artykułowanie i promowanie możliwości, jakie siatkówka daje każdemu na każdym etapie życia. Dotyczy to zawodników, trenerów, działaczy i wolontariuszy.

Get. Keep. Grow:  wzmocnienie struktury angielskich klubów siatkówki poprzez współpracę z nimi, aby pomóc im w realizacji ich ambicji.

An Ace Service: współpraca w celu dostarczania i ciągłego doskonalenia produktów i usług, które przynoszą największe korzyści klubom i szerszej społeczności siatkówki, zapewniając jednocześnie zdrowe źródła dochodów, które umożliwiają reinwestycję w sport.

Volleyball England koncentruje się na wzmocnieniu podstawowej struktury angielskiej piramidy siatkówki, jednocześnie wspierając rozwój sportowców, aby zapewnić im sposoby na osiągnięcie pełnego potencjału.

Dzięki współpracy ze stowarzyszeniami siatkówki i kluczowymi partnerami, takimi jak Fundacja Volleyball England, te priorytety pozwolą skupić się na rozwoju i doskonaleniu siatkówki, siatkówki plażowej i siatkówki na siedząco w Anglii. Ogólnym celem jest osiągnięcie tego wzrostu poprzez większą retencję graczy.

Sue Storey, dyrektor generalna Volleyball England, powiedziała: – Cieszę się, że w końcu mogę przedstawić nową strategię Volleyball England. To oznacza początek nowego, ekscytującego rozdziału, w którym skupiamy się i rozumiemy, nad czym pracujemy. W ostatnich latach i miesiącach przeżyliśmy burzliwe czasy, a teraz jest czas, aby zacząć być bardziej ambitnym, patrząc w przyszłość i współpracować, aby ten fantastyczny sport wykorzystał swój potencjał.

źródło: fivb.com, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne, siatkówka światowa

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2020-09-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved